Park Rozrywki BOUNCE Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Park Rozrywki BOUNCE zaprasza wycieczki szkolne Park Rozrywki BOUNCE zaprasza wycieczki szkolne
Ruch, przygoda i ciągłe podskoki – tak w skrócie wygląda zabawa w BOUNCE Lublin, czyli w największym na świecie dmuchanym parku rozrywki.

BOUNCE to miejsce całorocznej rozrywki, które łączy zabawę, ruch i gry sportowe. W Parku na dzieci i młodzież szkolną czeka aż 2 800 m kw. gier i zabaw, pogrupowanych w strefy tematyczne i zróżnicowanych pod względem trudności.

Dmuchany plac zabaw, tor przeszkód, 5-metrowa zjeżdżalnia czy 4-metrowa ścianka wspinaczkowa to tylko niektóre z licznych atrakcji do gier zespołowych, jakie znajdują się w BOUNCE. A ich zagadkowe nazwy dodatkowo zachęcają do skorzystania z nich.

Jedną z atrakcji jest np. Łapu-Capu, gdzie zadaniem uczestników jest zebranie jak największej liczby piłek ze środka planszy. Choć z pozoru zadanie wydaje się proste, to jednak wcale takie nie jest, bo grający są przywiązani do linki bungee, która cały czas ściąga ich do miejsca startu.

Fani gry w kosza mogą natomiast sprawdzić swoje umiejętności, grając w Wibrakosz. Przy tej zabawie wystarczy tylko trafić piłką do kosza, ale to wcale może nie być takie łatwe przy ciągle ruszającej się powierzchni.

Dużo śmiechu gościom BOUNCE gwarantuje Bańka Wstańka. To olbrzymie łóżko wodne, gdzie po prostu skacze się po gigantycznej poduszce. Ale wystarczy, że ktoś inny odbije się w tym samym czasie, a można wylądować w zupełnie nieprzewidywalnym miejscu.

Kolejną atrakcją, która dostarcza dawkę pozytywnych emocji jest Nogozwalacz. Ta gra wymaga nie tylko dobrej kondycji, ale również zręczności i sprytu, bo dwa ramiona dmuchańca zawieszone na różnej wysokości ciągle się przemieszczają i próbują zwalić graczy z nóg.

Z myślą o najmniejszych dzieciach w wieku 0-4 lat powstała Robaczkolandia, czyli plac zabaw z trójwymiarowymi dmuchanymi zwierzętami. Maluchy mogą w nim skakać, chować się w ulu czy też wchodzić do wnętrza jabłka – możliwości zabawy zależą tylko od dziecięcej wyobraźni.

 

Galeria zdjęć:

Źródło: Park Rozrywki BOUNCE

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Park Rozrywki BOUNCE
ul. Mełgiewska 2C, 20-209 Lublin

Telefon kontaktowy: 81 458 12 55
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www: www.bouncelublin.pl 
Parking dla autobusów:

Tak. Bezpłatny parking dla autobusów znajduje się przed wejściem do Parku BOUNCE, w ramach parkingu parku handlowego Tatary.

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

Standardowa cena biletu wynosi 19 zł za 1h zabawy w Parku w dni powszednie oraz 25 zł – w weekendy. W przypadku większych grup ceny ustalane są jednak indywidualnie a ich członkowie otrzymują m.in. bezpłatnie skarpetki.

Uwaga: dzieci do 6. roku życia muszą przebywać w BOUNCE pod opieką osoby dorosłej.

Cennik przewodników: Nie dotyczy
Minimalny czas zwiedzania: 1 godz.
Maksymalny czas zwiedzania:

bez ograniczeń

Godziny i dni otwarcia:

Od poniedziałku do piątku: 12:00 - 21:00
Weekendy: 09:00 – 21:00

Grupom zorganizowanym oferujemy możliwość skorzystania z Parku poza ustalonymi godzinami otwarcia. Konieczna jest jednak wcześniejsza rezerwacja.

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół: nie dotyczy
Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

W trosce o komfort i bezpieczeństwo odwiedzających BOUNCE w całym Parku obowiązują skarpetki oraz długie spodnie.

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 10:36

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA