Dodaj obiekt noclegowy

Jeżeli chcesz dodać swój obiekt hotelowy do naszej bazy i wypromować informację o jego ofercie wśród rodziców dzieci w wieku szkolnym i organizatorów wycieczek szkolnych wypełnij poniższy formularz. 

Zamieszczenie prezentacji jest odpłatne. Koszt 12 miesięcznej prezentacji wynosi 89 zł netto. Na podstawie wypełnionego formularza wystawimy fakturę i prześlemy ją do Ciebie pocztą e-mail. Prezentacja ukaże się na naszej stronie w przeciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Jeżeli nie chcesz wypełniać formularz on-line, pobierz proszę formularz w formacie MS Word, wypełnij go i odeślij wraz ze zdjęciami Twojego obiektu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pobierz formularz> FORMULARZ MS WORD

Jeżeli interesuje Cię reklama banerowa, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem TUTAJ.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wymagane*


Informacje szczegółowe o obiekcie:


Udogodnienia w pokojach:


Udogodnienia w obiekcie:


Prześlij grafiki do galerii obiektu:


 

Poniżej prosimy wprowadzić dane do wystawienia faktury VAT za zamieszczenie prezentacji Państwa obiektu na naszym portalu na okres 12 miesięcy. Wystawioną fakturę prześlemy na wskazany adres e-mail. Prezentacja zostanie opublikowana w przeciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

 

Dane do faktury:


 

Informacje kontaktowe:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przesłanych w powyższym formularzu przez Gremium IDK, właściciela strony www.podrozezklasa.pl, w celu realizacji zamówienia zamieszczenia prezentacji zgłaszanego przeze mnie obiektu oraz wszelkiej korespondencji związanej z utrzymaniem, poprawianiem oraz przedłużaniem ww. prezentacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie i żądania usunięcia moich danych z bazy.

 

Przyjaciele Portalu

Książki na drogę

Małe Licho i tajemnica Ni...

on 24 luty 2019
Małe Licho i tajemnica Niebożątka - recenzja

W pewnym bliżej nieokreślonym miejscu, przy ulicy którą na pewno każdy z Was kiedyś szedł,...

Serce na sznurku - recenz...

on 04 styczeń 2019
Serce na sznurku - recenzja

Książka "Serce na sznurku" Małgorzaty Domagalik, to historia dwójki bohaterów, niedźwiedzia polarnego Ksawerego oraz małej...

Summoner: Bitwa - Recenzj...

on 30 sierpień 2018
Summoner: Bitwa - Recenzja

Dzisiaj mamy prawie wszystko: smartfony, tablety, komputery, telewizję, X-boxy itd. Niestety nie mamy najważniejszego: magii...

Buntowniczka z pustyni. R...

on 24 luty 2018
Buntowniczka z pustyni. Recenzja

Amani, sierota mieszkająca z wujem, ciotką, kuzynami i kuzynkami od lat chce uciec z zabitej...

« »
© 2015-2019 podrozezklasa.pl. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation