wielkopolskie

Manufaktura Przygody to biuro, które z pasją już od 10 lat zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych. Wyróżnia nas jakość, bo do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie. Proponujemy noclegi w dobrej jakości ośrodkach, w pokojach z łazienkami a w miastach – w hotelach w samym centrum. Transport sprawdzonymi autobusami, ze sprawdzonymi przewoźnikami.
  Jesteśmy biurem podróży specjalizującym się w turystyce grupowej począwszy od wszelkich form turystycznych dla dzieci i młodzieży przez imprezy turystyczne dla nauczycieli po imprezy integracyjne dla firm, urzędów oraz grup rodzinnych czy przyjaciół i znajomych na terenie Polski oraz państw ościennych.
Biuro Podróży GAJA specjalizuje się w organizacji autokarowych wycieczek szkolnych po Polsce i krajach ościennych.
Organizator imprez grupowych na terenie Polski i Europy dla szkół, związków i zakładów pracy oraz aktywnego wypoczynku dla rodzin z dziećmi!
Biuro Podróży ODKRYWCA lider na lubuskim rynku w obszarze usług turystycznych takich jak:
ATAS Sp. z o.o. - jako certyfikowany touroperator działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1989 r. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów dla dzieci i młodzieży oraz zagranicznych wycieczek szkolnych.
Organizujemy wycieczki szkolne, krajowe i zagraniczne oraz wyjazdy szkoleniowo- integracyjne dla firm. Proponujemy atrakcyjne ceny dla małych grup.