Biura Podróży - organizatorzy wycieczek szkolnych

Biuro Podróży Kamrat Travel Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(20 głosów)
Biuro Podróży Kamrat Travel - organizator wycieczek szkolnych Biuro Podróży Kamrat Travel - organizator wycieczek szkolnych
Biuro Podróży Kamrat Travel jest organizatorem wycieczek szkolnych i grupowych. Najbliższy nam region to Małopolska, to tu mamy siedzibę i to tu proponujemy najwięcej różnorodnych programów, zarówno dla grup z naszej okolicy, jak i dla tych, które przyjeżdżają do nas z całej Polski.

Chętnie zabierzemy Was też w inne zakątki naszego kraju, a także za granicę. Do tajemniczego województwa świętokrzyskiego, na niezwykły Dolny Śląsk lub równie ciekawy Górny Śląsk, na nieodkryte Polesie, na magiczne Podkarpacie, czy pełne historii Mazowsze.

Małopolska to nasz specjalność

Czy wiecie, że w województwie małopolskim zorganizować można pełną wrażeń wycieczkę szkolną, jedno-, dwu-, a nawet i kilkudniową? Albo zieloną, czy też białą szkołę. To tu znajduje się magiczny Kraków, który możemy Wam pokazać na tysiąc sposobów! Poprzez gry terenowe i muzealne, na warsztatach wypiekania obwarzanków czy podczas zwiedzania niezwykłego Wawelu. To tu znajdują się piękne góry i Parki Nardowe — Pieniński, Tatrzański, Ojcowski, Babiogórski, Magórski i Gorczański, po których wspólnie wędrujemy, ucząc się bezpiecznego poznawania gór, czy posługiwania się mapą. Tu można zwiedzać zamki, skanseny, dwory, ale i bawić się w Parkach Rozrywki. Tu można poznawać historię Piastów i Jagiellonów, ale i kulturę Górali, Łemków, czy Żydów.

Gry terenowe i warsztaty

Co nas wyróżnia? Staramy się, aby każdy z naszych programów był ciekawą, pełną wrażeń przygodą z nutką edukacji. Pomiędzy zwiedzanie wplatamy gry terenowe, warsztaty i lekcje muzealne, a nasi piloci umilają dzieciom czas już w autokarze!

O każdej porze roku

Czy wycieczka szkolna może być zorganizowana tylko wiosną lub wczesną jesienią? Oczywiście, że nie! Wiele z naszych programów jest niezależnych od pogody. W deszczowy dzień możemy świetnie bawić się w Pacanowie lub zwiedzać Muzeum Dobranocki w Rzeszowie, możemy odkrywać zakamarki tajemniczych zamków, grać w muzealne gry lub tworzyć regionalne pamiątki w skansenach. Zimą zaś organizujemy dla Was najbardziej magiczne wycieczki — bawimy się w Winter Kingdom w Energylandii, tworzymy własne czekoladki w Korczynie albo lizaki w Jaśle, malujemy bombki w Krośnie albo odkrywamy łódzką Mandorię.

Bezpieczeństwo

Działamy na podstawie ważnego wpisu do rejestru organizatorów turystyki. Posiadamy uprawnienia przewodników beskidzkich, a wszyscy zatrudniani przez nas przewodnicy posiadają obowiązujące na danym terenie licencje. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy to profesjonaliści dysponujący autokarami, które zapewniają bezpieczną i komfortową podróż.

 

Galeria zdjęć:

 

 

 

Dane kontaktowe:

Biuro Podróży Kamrat Travel
Librantowa 68
33-630 Librantowa
tel.: +48 507 724 697, +48 515 349 372

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.kamrattravel.pl 

Odwiedź naszą stronę społecznościową:
Facebook: https://www.facebook.com/kamrattravel/ 
Instagram: https://www.instagram.com/kamrat_travel/ 

 

Więcej w tej kategorii: « Scoltur S.C. Biuro Podróży Bartek »
REKLAMA