Centrum Kolonii i Obozów Cogito

Centrum Kolonii i Obozów Cogito

Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o. działa na rynku od 1998 roku. Turystyka dla dzieci i młodzieży to nasza pasja, której oddajemy się całym sercem.

Dlatego też w roku szkolnym organizujemy wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, natomiast w czasie wakacji kolonie i obozy. Również zimą oferujemy białe szkoły oraz wyjazdy zimowe. Przygotowując, a potem realizując każdą imprezę turystyczną , stawiamy w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo naszych uczestników. Dążymy do tego aby każdy wyjazd z nami pozwalał na ogólny rozwój dziecka, poprzez wspaniałą zabawę połączoną z poznaniem piękna naszego kraju. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu możemy tworzyć oferty wyjazdów, tak aby były dopasowane jak najlepiej do potrzeb naszych klientów- tych najmłodszych jak i tych starszych.

Oferta wycieczek dla szkół i przedszkoli:

Oferty, które proponujemy w katalogu czy też na stronie internetowej to różnorodne, sprawdzone trasy wycieczek, które są regularnie odwiedzane przez nasze grupy. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować to czego nasz klient oczekuje. Uważamy i wierzymy, że połączenie elementów edukacyjnych i rekreacyjnych to podstawa udanej wycieczki- takiej, która zostanie w pamięci na długi czas.

Proponujemy wycieczki jednodniowe, wielodniowe, na terenie Polski lub za granicą.

Szczególnie polecamy :

- Szlak Jana Pawła II : jeden z najciekawszych szlaków turystycznych naszego kraju podczas, którego odwiedzimy Wadowice, rodzinną miejscowość naszego Papieża- Karola Wojtyły, zajrzymy do Suchej Beskidzkiej oraz Kalwarii Zebrzydowskiej- istotnych miejsc w życiu Jana Pawła II, chętni mogą wybrać dodatkowo wizytę w Krakowie lub spacer po naszych pięknych górach - Tatrach; Na każdego łasucha czeka słynna papieska kremówka !

- Gawęda o zachowaniu się przy stole, czyli zajęcia savoir-vivre’u przeprowadzone w niesamowitej scenerii komnat zamkowych w Pułtusku przez mistrzów kelnerskich; całość warsztatów podzielona jest na część teoretyczną, gdzie uczestnicy dowiedzą się historii polskiej kuchni oraz podstawowych zasad zachowania się przy stole w różnych miejscach; praktyczna część  jest sprawdzeniem zdobytej wiedzy i odbywa się  podczas obiadu w restauracji zamkowej; W programie jest również zwiedzanie historycznych komnat zamkowych.

- Toruńskie pierniki: zwiedzanie pięknie odrestaurowanego Torunia z przewodnikiem m.in. Rynek Staromiejski, Ratusz, Katedra ( możliwość wejścia na wieżę), ruiny zamku krzyżackiego; Na zakończenie wspólnie wypieczemy toruńskie pierniki w Żywym Muzeum Piernika- które będzie można zabrać ze sobą do domu, skosztować razem z najbliższymi !

- wycieczki po Warszawie : odwiedzimy najważniejsze obiekty stolicy z przewodnikiem m.in. Stare Miasto (Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Pomnik Małego Powstańca) , Nowe Miasto , Łazienki Królewskie (Park, Pałac na Wodzie, Zamek Ujazdowski, Pomnik Chopina), Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Plac Teatralny ; Dla chętnych proponujemy dodatkowo wizytę w Sejmie i Senacie, Centrum Nauki Kopernik, Multimedialne Muzeum Chopina.

- Góry Świętokrzyskie- najbliższy kosmodrom dla czarownic (wycieczka wielodniowa): jest to oferta zawierające takie atrakcje turystyczne jak np. : Dąb Bartek, Zamek w Chęcinach, Jaskinia Raj, wejście na Łysicę, Park Jurajski w Bałtowie, wędrówka na Święty Krzyż, kopalnia krzemienia pasiastego w Krzemionkach Opatowskich;  Te wszystkie atrakcje i wiele innych czeka w regionie czarownic !

- Szlak Chopina (wycieczka jednodniowa): jest to wzruszająca podróż po miejscach związanych z życiem naszego wielkiego artysty Fryderyka Chopina; Program zaczyna się przyjazdem do Żelazowej Woli- miejscem urodzenia Chopina (dworek i park), następnie przejazd do Brochowa- kościół w którym został ochrzczony, na koniec wizyta w Warszawie w kościele Św. Krzyża ( to tutaj znajduje się serce naszego wielkiego artysty).

 

Dla nas najważniejszy jest uśmiech dzieci :)

{jlex}folder:images/Biura-Podrozy/1-cogito{/jlex}

Fotografie: Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o.

Nazwa firmy:

Centrum Kolonii i Obozów Cogito Sp. z o.o.

Adres:

Warszawa 01-048 Ul. Smocza 27

Telefon kontaktowy:

22 838 20 61

Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adres www:

www.obozy.pl 

Link do katalogu wycieczek:

http://obozy.pl/dokumenty/katalogwycieczekCogito.pdf 

Reklama

{source}
<div id="ae97af12-4dcc-48c4-b904-3cc2799a2a5f"></div> <script type="text/j-avascript"> var widgetParams = "{ 'Id':'ae97af12-4dcc-48c4-b904-3cc2799a2a5f','AffId':'11809'}"; var params=encodeURIComponent(JSON.stringify(widgetParams)); var link = 'https://weben1.com/ElasticWidget2/Generate?query='+params; var iframe = document.createElement('iframe'); iframe.frameBorder=0; iframe.width = "100%"; iframe.height="205px"; iframe.id="webe"; iframe.setAttribute("src", link); document.getElementById("ae97af12-4dcc-48c4-b904-3cc2799a2a5f").appendChild(iframe); </script>
{/source}

POMYSŁY NA WYCIECZKI Z DZIEĆMI, WYCIECZKI KLASOWE, WYCIECZKI Z RODZINĄ

Witamy Was na stronie poświęconej temu co najbardziej intryguje (oczywiście zaraz po lekcjach) uczniów, nauczycieli i rodziców: wycieczkom szkolnym w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa. Wiemy, że podróże kształcą, wiemy że uczą samodzielności, pozwalają poznać lepiej świat w całej swojej zmienności i okazałości i jeśli to przekonanie w nas drzemie to wspaniale. Bo to najprawdziwsza prawda! Strona, na której się znaleźliście nie tylko utwierdzi Was w tym przekonaniu, ale pomoże Wam wybrać cel wycieczki szkolnej, wskaże na jakie wydarzenia dla dzieci warto się wybrać, zaproponuje gry planszowe czy książki dla dzieci, które warto zabrać w podróż. 

A jeśli wycieczki szkolne przez pandemię nie dojdą do skutku, zachęcamy do wycieczek z rodziną. Prezentowane atrakcje dla dzieci z powodzeniem możecie odwiedzić sami. Zostańcie z nami po dobrej stronie! Życzymy wspaniałych podróży!

Redakcja Podrozezklasa.pl