Zmień swoje ustawienia cookies

Warning: Creating default object from empty value in /home/gremium/domains/podrozezklasa.pl/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743
Super User

Super User

Janusz. Twórca, Anioł Stróż i Główny Redaktor strony http://www.podrozezklasa.pl 

Z wykształcenia socjolog, z doświadczenia specjalista od marketingu w branży turystycznej. Tata dwójki uczniów i jednego przedszkolaka. 

piątek, 02 grudzień 2022 12:31

Biuro Podróży Bartek

  Jesteśmy biurem podróży specjalizującym się w turystyce grupowej począwszy od wszelkich form turystycznych dla dzieci i młodzieży przez imprezy turystyczne dla nauczycieli po imprezy integracyjne dla firm, urzędów oraz grup rodzinnych czy przyjaciół i znajomych na terenie Polski oraz państw ościennych.
niedziela, 30 październik 2022 18:35

Biuro Podróży Kamrat Travel

Biuro Podróży Kamrat Travel jest organizatorem wycieczek szkolnych i grupowych. Najbliższy nam region to Małopolska, to tu mamy siedzibę i to tu proponujemy najwięcej różnorodnych programów, zarówno dla grup z naszej okolicy, jak i dla tych, które przyjeżdżają do nas z całej Polski.
piątek, 28 październik 2022 08:08

Scoltur S.C.

Firma Scoltur S.C. zajmuje się profesjonalną organizacją wycieczek szkolnych, eventów, obozów i innych imprez o charakterze turystyczno-rekreacyjnym. Działamy z wielkim powodzeniem na rynku usług turystycznych.
Organizujemy wycieczki szkolne, krajowe i zagraniczne oraz wyjazdy szkoleniowo- integracyjne dla firm. Proponujemy atrakcyjne ceny dla małych grup.
niedziela, 16 październik 2022 19:21

ATENA Fabryka Przygód

  Jesteśmy organizatorem wycieczek szkolnych z terenu Katowic i okolicy.
sobota, 15 październik 2022 18:42

Biuro Podróży GAJA

Biuro Podróży GAJA specjalizuje się w organizacji autokarowych wycieczek szkolnych po Polsce i krajach ościennych.