Super User

Super User

niedziela, 25 luty 2024 16:30

Let Me Out - Escape Room w Lublinie

  Let Me Out to znany escape room w Lublinie, który mogą odwiedzać wycieczki szkolne. Bezpieczne pokoje zagadek zapewniają uczniom świetną zabawę i integrację, będącą odskocznią od typowego programu wycieczek szkolnych. Warto rozważyć odwiedzenie tego miejsca podczas wyjazdu z dziećmi do Lublina.
Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera w Bydgoszczy to serce inicjatyw kulturalnych w Bydgoszczy. Co miesiąc pojawiają się nowe wydarzenia, w których mogą uczestniczyć zarówno dorośli jak i dzieci. Wśród nich znajdziecie warsztaty, pokazy filmowe, wystawy stałe i czasowe, konferencje i inne wydarzenia. Przedstawiamy zestawienie na marzec 2024. Zobaczcie co ciekawego czeka na Was w Młynach. 
  Kampinoski Park Narodowy to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Jest drugim co do wielkości parkiem narodowym kraju, a przy tym jednym z nielicznych na świecie bezpośrednio sąsiadujących ze stolicą swego państwa. Warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce, aby aktywnie spędzić czas łącząc edukację przyrodniczą z zabawą. 
Wyjątkowy escape room w Krakowie. Warunki? Wiek 7 lat. Więcej nie stawiamy żadnych! Za to w zamian dajemy wiele – specjalnie przygotowane scenariusze (dla Maluchów: Zaginione Kryształy, dla Starszaków np. Skrzynie Umarlaków), możliwość organizacji poczęstunku, świetną zabawę i generalne przepocenie szarych komórek. Przyjemne z pożytecznym? 
środa, 14 luty 2024 18:49

Fabryka Robotów Moszna

Tuż obok wspaniałego Zamku w Mosznej znajduje się wyjątkowe miejsce, w którym znajdziecie się w świecie Sebastiana Kucharskiego, jedynego w swoim rodzaju twórcy stalowych robotów inspirowanych filmami science-fiction.
Zdrowe żywienie w przedszkolu to wyzwanie, ale też szansa na kreatywne podejście do jedzenia. Kluczem do serca malucha mogą być zabawne i kreatywne metody prezentacji warzyw. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby brokuły stały się „drzewami z bajki”, a marchewka „rakietą kosmiczną”. Przedszkola często stosują tę metodę, aby zachęcić dzieci do eksplorowania różnorodnych smaków i tekstur warzyw. Dzięki temu, zdrowe jedzenie nie jest już nudne, ale staje się częścią fascynującej przygody.