Osada w Odnozynie

Osada w Odnozynie

Osada w Odnozynie to miejsce łączące rozrywkę z integracją oraz ścieżką edukacyjną. W skład naszego obiektu wchodzi klimatyczna karczma w stylu góralskim z elementami drewna, gdzie skosztujemy pyszne dania od grillowych po tradycyjne.

Kopalnia Soli Bochnia

Kopalnia Soli Bochnia

Odwiedzając Małopolskę, nie sposób nie zawitać do Kopalni Soli Bochnia, najstarszej kopalni soli kamiennej w Polsce a zarazem najstarszego w Europie zakładu przemysłowego działającego nieprzerwanie od 1248r. 

Kopalnia Soli Wieliczka

Kopalnia Soli Wieliczka

Każdego roku Kopalnię Soli „Wieliczka” odwiedza ponad milion turystów, a wśród nich również dzieci. Można powiedzieć, że jest kopalnia „kanonicznym” celem szkolnych wycieczek, co wcale nie oznacza, że nudnym. Wręcz przeciwnie. Proponuje bowiem swoim najmłodszym gościom… kopalnię atrakcji.

Z nurtem Dunajca i szlakiem pienińskich duchów

Z nurtem Dunajca i szlakiem pienińskich duchów

 

 

Zarażamy pozytywną energią, pokazujemy piękno Pienin, zapewniamy niezapomniane emocje oraz wrażenia, uczymy szacunku do natury. Organizujemy spływy pontonami i kajakami przełomem Dunajca. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również grup zorganizowanych. Spływy to zupełnie inne spojrzenie na wyjazdy integracyjne, a także  duża porcja atrakcji dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Energylandia

Energylandia

Park Rozrywki Energylandia jest obecnie numerem 1 w Europie pod względem ilości roller coasterów! Jest ich tu aż 18! Są to min. Zadra, Hyperion, Speed Water Coaster czy Abyssus.

Podkategorie

Atrakcje turystyczne dla dzieci, wycieczek szkolnych i rodzin z dziećmi w Krakowie. Poznaj ciekawe miejsca w Krakowie, które możesz odwiedzić z dziećmi i wpisać w plan wycieczki do Krakowa.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA