poniedziałek, 13 listopad 2017 20:51

Energylandia

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Energylandia zaprasza wycieczki szkolne Energylandia zaprasza wycieczki szkolne
Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku. Poza atrakcjami, wśród których na pewno należy wymienić potęże Roller Coastery, w Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy artystyczne.

Energylandia to przede wszystkim największy Park Rozrywki w Polsce! Na powierzchni 26 ha rozlokowaliśmy aż 70 atrakcji. Znaleźć tu można aż 12 Roller Coasterów, w tym absolutny hit tego sezonu – największy w Europie Mega Coaster Hyperion oraz wystrzałowy wodny Speed Water Coaster. W Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli FMX jak i rowerów BMX w wydzielonej strefie pokazów. Ponad to w dwóch teatrach i amfiteatrach czekają porywające musicale oraz artystyczne i cyrkowe pokazy dla młodzieży i całych rodzin. Na gości czekają tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący także piorunujące fire-show z użyciem ognia i pirotechniki.

Można u nas znaleźć aż 4 strefy charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną, dekoracją i scenografią z atrakcjami podzielonymi na kategorie wiekowe oraz wzrostowe. Wśród nich wyróżniamy:

1. Bajkolandię dla najmłodszych, w której dzieciaki przeżywają najradośniejsze chwile korzystając z wielu wspaniałych kolejek, karuzel oraz zabaw i gier. To miejsce, w którym także dorośli potrafią przenieść się do czasów swojego dzieciństwa. Już w tej strefie odnaleźć można niewielkie kolejki górskie, które sprawiają prawdziwą frajdę wszystkim tym, którzy skuszą się na przejażdżkę. 

2. Strefę Familijną dla całych rodzin, w której odnaleźć można zarówno Roller Coastery Energuś, Dragon RMF, czy Boomerang, ale także cieszące się niebywałą popularnością atrakcje wodne. Wśród nich spływ wodny Atlantis oraz dzika rzeka Jungle Adventure, w których poruszamy się pontonami, ale także wodne przejażdżki łodziami na Kopalni Złota, Splash Battle, Viking Ride czy spektakularnej Anacondzie. 

3. Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny. Nasze instalacje w tej strefie dostarczają dreszczyku emocji w szerokiej skali dzięki zróżnicowanego poziomy ekstremum. Odnaleźć tu można największego w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Costera Mayan, najszybszego w tej części Starego Kontynentu Roller Coastera FORMUŁA, najwyższego i najszybszego na Świecie wodnego Roller Coastera – SPEED WATER COASTER, ale także potężne wahadło Aztek Swing, Roller Coastera Wiking, ławkę Apocalipto, czy takie urządzenia jak Space Booster i Space Gun z gondolami i kapsułami, które potrafią nieźle zakręcić!  

4. Water Park i Tropical Fun wodna strefa basenowa wyposażona w zjeżdżalnie oraz specjalnie zaprojektowaną scenografię! Ponad to znaleźć tu można piasek, palmy, leżaki oraz punkty gastronomiczne z jedzeniem i napojami. Dla naszych Gości organizujemy specjalne animacje, takie jak wodny aerobik, czy zumbę. Strefa wodna dostępna jest jak podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku Energylandia.

Podkreślamy, że przedstawione powyżej propozycje atrakcji Energylandii to tylko namiastka tego, co można spotkać u nas na miejscu.

 Galeria zdjęć:

Fotografie: materiały prasowe Energylandia

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Park Rozrywki Energyladia

al. 3 Maja 2, 32-640 Zator

Telefon kontaktowy: tel: +48 (33) 486 15 01
Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adres www:

www.energylandia.pl 

Parking dla autobusów:

TAK

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:
 • Przedszkolaki*:
  Pn. – pt.: 29 zł/os.
  Uczniowie szkół podstawowych:* klasy 1-6:
  Pn. – pt.: 49 zł/os.
  Uczniowie szkół podstawowych:*, klasy 7-8

  oraz gimnazjaliści*:
  Pn. – pt.: 59 zł./os.
  Szkoły ponadgimnazjalne i studenci*:
  Pn. – pt.: 89 zł./os
  Weekend/ święta:

  - bilet normalny od 140 cm - 109 zł /os.

  - bilet ulgowy do 140 cm - 59 zł /os.
   
  W ramach biletu wstępu otrzymują Państwo posiłek w postaci frytek i napoju dla każdego podopiecznego (oferta szkolna od pon-pt)

WAŻNE INFORMACJE:

 • 1 opiekun na 10 os za 1 zł/os. Każdy kolejny opiekun - 109 zł/os.
 • Kawa lub herbata dla opiekunów grupy GRATIS!
 • Kierowca autokaru za darmo za okazaniem dokumentów. + kawa/herbata GRATIS!
 • Grupę liczymy od 15 osób.
 • Bilet obejmuje wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia: urządzenia rozrywkowe (np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz udział w pokazach i widowiskach edukacyjnych, kino, strefa Water Park.
 • Podobnie jak ma to miejsce we wszystkich parkach rozrywki na świecie, dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.) i towary w sklepach znajdujących się na terenie Parku.
 • Oferta biletów szkolnych ważna jest wyłącznie od poniedziałku do piątku i nie dotyczy weekendów i świąt
 • W przypadku przyjazdu w weekend lub święta obowiązują bilety grupowe 59 zł do 140 cm i 109 zł od 140 cm
 • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja
 • Warunkiem otrzymania oferty szkolnej jest okazanie w kasie biletowej karty wycieczki szkolnej podbitej przez dyrektora szkoły
Cennik przewodników:

brak informacji

Minimalny czas zwiedzania: 3 h
Maksymalny czas zwiedzania:

5 h

Godziny i dni otwarcia:

https://energylandia.pl/o-nas/godziny-otwarcia/ 

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

nie dotyczy

Reklama

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 styczeń 2019 11:06

Artykuły powiązane

 • Kopalnia Soli „Wieliczka”. Najlepsze pomysły na wycieczki z dziećmi. Kopalnia Soli „Wieliczka”. Najlepsze pomysły na wycieczki z dziećmi.
  Poznaj je i zaplanuj niezapomniany czas z rodziną! Dokąd się wybrać na rodzinną wycieczkę? W jaki sposób zaplanować wolny czas, aby dzieci się nie nudziły? W tym artykule podpowiemy Ci jak połączyć przyjemne z pożytecznym, aktywnie spędzić czas i poznać jeden z najcenniejszych polskich zabytków.
 • Kopalnia Soli „Wieliczka” Udane wycieczki szkolne. Poznaj ich tajemnice! Kopalnia Soli „Wieliczka” Udane wycieczki szkolne. Poznaj ich tajemnice!
  Dokąd zabrać uczniów na jednodniową lub dwudniową wycieczkę szkolną? Jak ją zaplanować aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zrealizować cele edukacyjne? Jeśli pracujesz jako nauczyciel lub wychowawca to z pewnością zadajesz sobie te pytania. Idealnym miejscem na taki wyjazd jest Kopalnia Soli w Wieliczce.
Więcej w tej kategorii: « Teatr Nowy Proxima Zatorland »

2 aleja 3 Maja
Zator, małopolskie.
Polska ,32-640
+48 724 222 000

Przyjaciele Portalu

Książki na drogę

Jak zostać czarownicą w t...

on 22 sierpień 2019
Jak zostać czarownicą w tydzień? - recenzja

Eliza Kiszonka mieszka w małym, szarym miasteczku w małym mieszkanku nad małym sklepikiem prowadzonym przez...

Kaczątko zwane Guzikiem -...

on 22 sierpień 2019
Kaczątko zwane Guzikiem - recenzja

Kolejna odsłona przygód Jasmine Green z Dębowej Farmy. Mama Jasmine jest weterynarzem, a ojciec zajmuje...

Psierociniec. Kocia lista...

on 22 sierpień 2019
Psierociniec. Kocia lista życzeń - recenzja

Remik, pies poeta, którego wiersze zmieniają rzeczywistość, zostaje porwany! Autorami spisku są przebiegłe i samolubne...

Strzeżcie się, smoki! - r...

on 20 sierpień 2019
Strzeżcie się, smoki! - recenzja

Claudette, nieustraszona pogromczyni olbrzymów i smoków, nie boi się żadnego niebezpieczeństwa, jest na bakier z...

« »
© 2015-2019 podrozezklasa.pl. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation