poniedziałek, 13 listopad 2017 20:51

Energylandia

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Energylandia zaprasza wycieczki szkolne Energylandia zaprasza wycieczki szkolne
Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku. Poza atrakcjami, wśród których na pewno należy wymienić potęże Roller Coastery, w Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy artystyczne.

Energylandia to przede wszystkim największy Park Rozrywki w Polsce! Na powierzchni 26 ha rozlokowaliśmy aż 70 atrakcji. Znaleźć tu można aż 12 Roller Coasterów, w tym absolutny hit tego sezonu – największy w Europie Mega Coaster Hyperion oraz wystrzałowy wodny Speed Water Coaster. W Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli FMX jak i rowerów BMX w wydzielonej strefie pokazów. Ponad to w dwóch teatrach i amfiteatrach czekają porywające musicale oraz artystyczne i cyrkowe pokazy dla młodzieży i całych rodzin. Na gości czekają tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący także piorunujące fire-show z użyciem ognia i pirotechniki.

Można u nas znaleźć aż 4 strefy charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną, dekoracją i scenografią z atrakcjami podzielonymi na kategorie wiekowe oraz wzrostowe. Wśród nich wyróżniamy:

1. Bajkolandię dla najmłodszych, w której dzieciaki przeżywają najradośniejsze chwile korzystając z wielu wspaniałych kolejek, karuzel oraz zabaw i gier. To miejsce, w którym także dorośli potrafią przenieść się do czasów swojego dzieciństwa. Już w tej strefie odnaleźć można niewielkie kolejki górskie, które sprawiają prawdziwą frajdę wszystkim tym, którzy skuszą się na przejażdżkę. 

2. Strefę Familijną dla całych rodzin, w której odnaleźć można zarówno Roller Coastery Energuś, Dragon RMF, czy Boomerang, ale także cieszące się niebywałą popularnością atrakcje wodne. Wśród nich spływ wodny Atlantis oraz dzika rzeka Jungle Adventure, w których poruszamy się pontonami, ale także wodne przejażdżki łodziami na Kopalni Złota, Splash Battle, Viking Ride czy spektakularnej Anacondzie. 

3. Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny. Nasze instalacje w tej strefie dostarczają dreszczyku emocji w szerokiej skali dzięki zróżnicowanego poziomy ekstremum. Odnaleźć tu można największego w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Costera Mayan, najszybszego w tej części Starego Kontynentu Roller Coastera FORMUŁA, najwyższego i najszybszego na Świecie wodnego Roller Coastera – SPEED WATER COASTER, ale także potężne wahadło Aztek Swing, Roller Coastera Wiking, ławkę Apocalipto, czy takie urządzenia jak Space Booster i Space Gun z gondolami i kapsułami, które potrafią nieźle zakręcić!  

4. Water Park i Tropical Fun wodna strefa basenowa wyposażona w zjeżdżalnie oraz specjalnie zaprojektowaną scenografię! Ponad to znaleźć tu można piasek, palmy, leżaki oraz punkty gastronomiczne z jedzeniem i napojami. Dla naszych Gości organizujemy specjalne animacje, takie jak wodny aerobik, czy zumbę. Strefa wodna dostępna jest jak podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku Energylandia.

Podkreślamy, że przedstawione powyżej propozycje atrakcji Energylandii to tylko namiastka tego, co można spotkać u nas na miejscu.

 Galeria zdjęć:

Fotografie: materiały prasowe Energylandia

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Park Rozrywki Energyladia

al. 3 Maja 2, 32-640 Zator

Telefon kontaktowy: tel: +48 (33) 486 15 01
Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adres www:

www.energylandia.pl 

Parking dla autobusów:

TAK

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:
 • Przedszkolaki*:
  Pn. – pt.: 29 zł/os.
  Uczniowie szkół podstawowych:* klasy 1-6:
  Pn. – pt.: 49 zł/os.
  Uczniowie szkół podstawowych:*, klasy 7-8

  oraz gimnazjaliści*:
  Pn. – pt.: 59 zł./os.
  Szkoły ponadgimnazjalne i studenci*:
  Pn. – pt.: 89 zł./os
  Weekend/ święta:

  - bilet normalny od 140 cm - 109 zł /os.

  - bilet ulgowy do 140 cm - 59 zł /os.
   
  W ramach biletu wstępu otrzymują Państwo posiłek w postaci frytek i napoju dla każdego podopiecznego (oferta szkolna od pon-pt)

WAŻNE INFORMACJE:

 • 1 opiekun na 10 os za 1 zł/os. Każdy kolejny opiekun - 109 zł/os.
 • Kawa lub herbata dla opiekunów grupy GRATIS!
 • Kierowca autokaru za darmo za okazaniem dokumentów. + kawa/herbata GRATIS!
 • Grupę liczymy od 15 osób.
 • Bilet obejmuje wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia: urządzenia rozrywkowe (np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz udział w pokazach i widowiskach edukacyjnych, kino, strefa Water Park.
 • Podobnie jak ma to miejsce we wszystkich parkach rozrywki na świecie, dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.) i towary w sklepach znajdujących się na terenie Parku.
 • Oferta biletów szkolnych ważna jest wyłącznie od poniedziałku do piątku i nie dotyczy weekendów i świąt
 • W przypadku przyjazdu w weekend lub święta obowiązują bilety grupowe 59 zł do 140 cm i 109 zł od 140 cm
 • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja
 • Warunkiem otrzymania oferty szkolnej jest okazanie w kasie biletowej karty wycieczki szkolnej podbitej przez dyrektora szkoły
Cennik przewodników:

brak informacji

Minimalny czas zwiedzania: 3 h
Maksymalny czas zwiedzania:

5 h

Godziny i dni otwarcia:

https://energylandia.pl/o-nas/godziny-otwarcia/ 

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

nie dotyczy

Reklama

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 styczeń 2019 11:06

Artykuły powiązane

 • Interaktywne Centrum Pszczelarstwa - APILANDIA Interaktywne Centrum Pszczelarstwa - APILANDIA
  Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promujemy temat pszczół i tajniki ich życia. W naszym Centrum gościmy wycieczki z całej Polski - są to głównie grupy szkolne, wyjazdy kolonijne a także grupy turystyczne z pobliskich Papieskich Wadowic; odwiedzają nas całe rodziny. W niesamowity sposób połączyliśmy tutaj ze sobą historię i nowoczesność; tradycję i innowację.
 • Żydowskie Muzeum Galicja Żydowskie Muzeum Galicja
  Żydowskie Muzeum Galicja powstało, by upamiętnić ofiary Holokaustu oraz ukazać historię i kulturę Żydów z nowej perspektywy. Muzeum znajduje się na krakowskim Kazimierzu, w sercu dawnej żydowskiej dzielnicy miasta. Jesteśmy instytucją pożytku publicznego. Naszym celem jest rewizja tradycyjnych stereotypów dotyczących żydowskiej przeszłości w Polsce oraz pomoc zarówno Polakom, jak i Żydom w zrozumieniu własnej historii.
Więcej w tej kategorii: « Teatr Nowy Proxima Zatorland »

2 aleja 3 Maja
Zator, małopolskie.
Polska ,32-640
+48 724 222 000

Przyjaciele Portalu

Książki na drogę

Serce na sznurku - recenz...

on 04 styczeń 2019
Serce na sznurku - recenzja

Książka "Serce na sznurku" Małgorzaty Domagalik, to historia dwójki bohaterów, niedźwiedzia polarnego Ksawerego oraz małej...

Summoner: Bitwa - Recenzj...

on 30 sierpień 2018
Summoner: Bitwa - Recenzja

Dzisiaj mamy prawie wszystko: smartfony, tablety, komputery, telewizję, X-boxy itd. Niestety nie mamy najważniejszego: magii...

Buntowniczka z pustyni. R...

on 24 luty 2018
Buntowniczka z pustyni. Recenzja

Amani, sierota mieszkająca z wujem, ciotką, kuzynami i kuzynkami od lat chce uciec z zabitej...

Cała prawda, Dan GEMEINHA...

on 14 czerwiec 2018
Cała prawda, Dan GEMEINHART - recenzja

Mark, trzynastoletni chłopiec, jest śmiertelnie chory – ma raka. Od lat marzył, by wspiąć się...

« »
© 2015-2019 podrozezklasa.pl. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation