środa, 12 październik 2016 14:30

Cukier Lukier

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Cukier Lukier Cukier Lukier
Manufaktura słodyczy Cukier Lukier to ręcznie wyrabiane cukierki i lizaki. Z uwielbienia słodyczy, potrzeby kreatywności w kuchni, miłości do kolorów i smaków, a przede wszystkim dla uśmiechu dzieci, które po nocach śnią o latającej karmelowej masie z naszych pokazów, powstała pasja tworzenia.

Recepturę dopracowałyśmy metodą prób i błędów oraz podpowiedziami przyjaciół. Używamy naturalnych barwników. Stare przepisy odżyły w naszych rękach. Możecie u nas stworzyć własnego lizaka, wziąć udział w słodkich warsztatach, wyprawić urodziny z animatorką, zamówić cukierki i wiele, wiele innych atrakcji w Cukierkowni czyli sklepie ze słodyczami połączonym z najmniejszą fabryką. Zapraszamy do Warszawy, ul. Emilii Plater 10, gdzie czekamy na Was z sercem na patyku! 

Oferta edukacyjna dla uczniów: Zastanawiałeś/aś się kiedyś nad magią słodyczy? Dlaczego patrząc na kolorowego cukierka czy lizaka mimowolnie się uśmiechasz? Jak to się dzieje, że lizak nie tylko wspaniale smakuje, ale też bajecznie wygląda? Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, znaczy, że jesteś we właściwym miejscu! Dzięki warsztatom i pokazom w Cukier Lukier nie tylko na własne oczy zobaczysz jak od podstaw powstają kolorowe cukierki i lizaki, ale także nauczysz się jak własnoręcznie je zrobić! 

Oferta edukacyjna dla przedszkolaków: Zastanawiałeś/aś się kiedyś nad magią słodyczy? Dlaczego patrząc na kolorowego cukierka czy lizaka mimowolnie się uśmiechasz? Jak to się dzieje, że lizak nie tylko wspaniale smakuje, ale też bajecznie wygląda? Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, znaczy, że jesteś we właściwym miejscu! Dzięki warsztatom i pokazom w Cukier Lukier nie tylko na własne oczy zobaczysz jak od podstaw powstają kolorowe cukierki i lizaki, ale także nauczysz się jak własnoręcznie je zrobić! 

Fotografie: przekazane przez Cukier Lukier.

 

Galeria:

 

Informacje organizacyjne:

Adres:

Cukier Lukier
00-669 Warszawa
ul. Emilii Plater 10

Telefon kontaktowy: 605-66-00-05
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres www: www.cukierlukier.pl
Parking dla autobusów: Możliwość zatrzymania się na 5 minut w pobliżu obiektu
Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

Zapraszamy na pokazy wytwarzania lizaków z karmelu. Dzieci samodzielnie kręcą swojego lizaka – cena 7,-. Drugi wariant – kręcenie lizaka plus paczka 100gr cukierków, miks smaków – 12,-

Cennik przewodników:

nie dotyczy.

Minimalny czas zwiedzania: 40 minut
Maksymalny czas zwiedzania: 60 minut
Godziny i dni otwarcia:

pon. - pt. 10:00-19:00
sob./ń – 10:00-18:00

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

W trakcie pokazu wylewamy karmel, opowiadamy o procesie produkcji, barwimy, naciągamy i formujemy masę, następnie, kiedy masa jest już gotowa, każde dziecko skręca samodzielnie lizaczka. Lizaki zabieramy po zrobieniu do przestygnięcia, po czym pakujemy je i rozdajemy dzieciom. Torebki są  wcześniej podpisane, zatem każde dziecko dostaje faktycznie zrobionego przez siebie lizaka. Cały pokaz trwa około godziny, optymalna liczba uczestników – 30 osób.

Stałe ekspozycje:

Ręcznie robione słodycze z karmelu

 Planowane wydarzenia:

Brak informacji

Sprawdź kalendarium wydarzeń:

KALENDARIUM WYDARZEŃ

Reklama 

Ostatnio zmieniany środa, 23 styczeń 2019 12:14

Artykuły powiązane

  • Interaktywne Centrum Pszczelarstwa - APILANDIA Interaktywne Centrum Pszczelarstwa - APILANDIA
    Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promujemy temat pszczół i tajniki ich życia. W naszym Centrum gościmy wycieczki z całej Polski - są to głównie grupy szkolne, wyjazdy kolonijne a także grupy turystyczne z pobliskich Papieskich Wadowic; odwiedzają nas całe rodziny. W niesamowity sposób połączyliśmy tutaj ze sobą historię i nowoczesność; tradycję i innowację.
  • Żydowskie Muzeum Galicja Żydowskie Muzeum Galicja
    Żydowskie Muzeum Galicja powstało, by upamiętnić ofiary Holokaustu oraz ukazać historię i kulturę Żydów z nowej perspektywy. Muzeum znajduje się na krakowskim Kazimierzu, w sercu dawnej żydowskiej dzielnicy miasta. Jesteśmy instytucją pożytku publicznego. Naszym celem jest rewizja tradycyjnych stereotypów dotyczących żydowskiej przeszłości w Polsce oraz pomoc zarówno Polakom, jak i Żydom w zrozumieniu własnej historii.

12 Emilii Plater
Warszawa, mazowieckie.
Polska ,
+48 605 660 005
poniedziałek: 10:00–19:00,wtorek: 10:00–19:00,środa: 10:00–19:00,czwartek: 10:00–19:00,piątek: 10:00–19:00,sobota: 10:00–18:00,niedziela: 10:00–18:00

Przyjaciele Portalu

Książki na drogę

Serce na sznurku - recenz...

on 04 styczeń 2019
Serce na sznurku - recenzja

Książka "Serce na sznurku" Małgorzaty Domagalik, to historia dwójki bohaterów, niedźwiedzia polarnego Ksawerego oraz małej...

Summoner: Bitwa - Recenzj...

on 30 sierpień 2018
Summoner: Bitwa - Recenzja

Dzisiaj mamy prawie wszystko: smartfony, tablety, komputery, telewizję, X-boxy itd. Niestety nie mamy najważniejszego: magii...

Buntowniczka z pustyni. R...

on 24 luty 2018
Buntowniczka z pustyni. Recenzja

Amani, sierota mieszkająca z wujem, ciotką, kuzynami i kuzynkami od lat chce uciec z zabitej...

Cała prawda, Dan GEMEINHA...

on 14 czerwiec 2018
Cała prawda, Dan GEMEINHART - recenzja

Mark, trzynastoletni chłopiec, jest śmiertelnie chory – ma raka. Od lat marzył, by wspiąć się...

« »
© 2015-2019 podrozezklasa.pl. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation