Wyświetlenie artykułów z etykietą: X. Najlepsze biuro podróży – turystyka szkolna

Biuro podróży „Szczypta Świata” powstało z pomysłu dynamicznych osób, które tworząc dla Państwa ofertę postanowiły połączyć pełen profesjonalizm z dbałością o Państwa portfel…to gwarancja fachowej obsługi i wysoka jakość o atrakcyjnej cenie.
Dział: Biura podróży
Działamy na rynku już od 2000 roku. Od wielu lat współpracujemy z placówkami oświatowymi. Specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek szkolnych - jedno i wielodniowych, zielonych i białych szkół.
Dział: Biura podróży
Nieprzerwanie od 16 lat organizujemy imprezy turystyczne w Polsce i za granicą. Naszą specjalnością jest turystyka szkolna i młodzieżowa a jeśli chodzi o nasze ulubione regiony Polski to Jura Krakowsko-Częstochowską jest naszym nr 1.
Dział: Biura podróży
  Biuro Podróży Focus specjalizuje się głównie w organizacji wycieczek szkolnych.  
Dział: Biura podróży
Firma zrodziła się z naszej prywatnej pasji do podróży. Nasze początki to wyjazdy harcerskie organizowane w gronie przyjaciół: wyprawa na Mont Blanc, zwiedzanie Afryki Zachodniej, podczas którego zdobyliśmy Kilimandżaro, Indie, Nepal i wiele innych… Moglibyśmy godzinami o nich opowiadać.
Dział: Biura podróży
Biuro Turystyczne Horyzont zajmuje się profesjonalną organizacją wycieczek szkolnych i wyjazdów integracyjnych dla firm. 
Dział: Biura podróży