A+ A A-

Pomysły na wycieczkę szkolną

Wycieczka do Giżycka - stolicy Wielkich Jezior Mazurskich

Giżycko, miasto położone w centralnej części Pojezierza Mazurskiego, nazywane jest stolicą Wielkich Jezior Mazurskich, a także stolicą żeglarstwa w Polsce. Dużo tytułów jak na to niewielkie miasto. Warto sprawdzić czy na nie rzeczywiście zasługuje...

Czytaj dalej...

Wycieczka do Olsztyna - śladem Kopernika

Miasto, które niemal od swoich początków pełniło jedną z najważniejszych funkcji w regionie. Miejsce, które warto odwiedzić planując jakąkolwiek podróż do Krainy Tysiąca Jezior. Miasto, w którym trwały ślad pozostawił jeden z najsłynniejszych Polaków: Mikołaj Kopernik.

Czytaj dalej...

Poznań za (nie)jeden uśmiech

Grupy wybierające się na wycieczkę Szlakiem Piastowskim lub przymierzające się do zwiedzenia tylko i wyłącznie stolicy Wielkopolski, spędzają w Poznaniu minimum 1 dzień. Jest to i tak niewiele, jeśli wziąć pod uwagę ilość atrakcji, jakie oferuje dzieciom miasto koziołków.

Czytaj dalej...

Łódź w pigule

Wycieczka jednodniowa do Łodzi

Jeszcze kilkanaście lat temu Łódź była kojarzona z zapuszczonym, niszczejącym miastem, w którym straszyły opuszczone fabryki. Od tego czasu jej oblicze bardzo się zmieniło i to co było jej wadą stało się teraz atutem. To zdecydowanie miejsce warte odwiedzin.

Czytaj dalej...

1 dzień w Krakowie. Klasyka gatunku

Pomysł nr 1 na jednodniową wycieczkę szkolną do Krakowa

Kraków w jeden dzień, to pomysł zgoła absurdalny. Nie ma chyba innego miejsca w Polsce tak "naszpikowanego" interesującymi zabytkami, w których trzeba być i trzeba je zobaczyć.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Zaplanuj wycieczkę szkolną myszką po mapie