Park Linowy TARZAN w Karpaczu

Całoroczny Park Linowy TARZAN w Karpaczu jest największym tego typu obiektem w Karkonoszach. Funkcjonuje od 2009 roku i już na stałe wpisał się w panoramę najciekawszych miejsc Karpacza i okolic.  

Park Linowy TARZAN oferuje ponad 50 atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Oferujemy trzy trasy:

Spacer Tarzana – trasa łatwiejsza  jest idealną propozycją dla młodzieży i dorosłych. Jej atrakcje to m.in.: Drabinka speleo, Kładka prosta, Siatka U, Palisada wisząca, Korale, Wagi wielokrotne, U wielokrotne, Trapez prosty, Tyrolka, Huśtawki, Pajęczyna, Belki V, Zejście pochylnią. 

Skok Tarzana - trasa trudniejsza to idealna propozycja dla najodważniejszych i najsprawniejszych fizycznie. Uznana jest za jedną z bardziej skomplikowanych tras parków linowych w Polsce!  W jej skład wchodzą takie atrakcje jak: Drabinka speleo, Kładka prosta, Siatka pionowa, Kołeczki, Most dwulinowy, Belki V, Tramwaje, Trapezy proste, Koala, Skok tarzana, U wielokrotne, Huśtawki, Most 3linowy, Surfer, Strzemiona, Trapezy równoległe, Siatka pionowa, Tyrolka, Zejście pochylnią. 

Baby Tarzan - trasa dla maluchów o wzroście do 1,30 m. Ta bardzo kolorowa, w pełni bezpieczna trasa,  przeznaczona jest dla najmłodszych gości parku zawieszona  niewysoko nad ziemią. 

Nad bezpieczeństwem gości czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra opiekunów. 

Każda osoba przed wejściem na park zostaje przeszkolona z zasad asekuracji oraz wyposażona w odpowiedni sprzęt. Umiejętności te utrwalane są na Trasie szkoleniowej, obowiązującej przed wejściem na trasy główne.

Na każdej trasie istnieje możliwość ominięcia kilku najtrudniejszych do pokonania przeszkód przy użyciu specjalnych obejść. 

Organizujemy:

• zajęcia integracyjne dla firm

• zajęcia wychowania fizycznego 

• wieczory kawalerskie oraz panieńskie 

• urodziny, imieniny 

• Dzień Dziecka, Pierwszy Dzień Wiosny itp. 

• ogniska połączone z pieczeniem kiełbasek 

• inne

Pobyt w Parku Linowym TARZAN w Karpaczu to wspaniała okazja do spędzenia cudownego, aktywnego czasu w otoczeniu górskiej przyrody. Serdecznie zapraszamy do przeżycia niesamowitych przygód dla całej rodziny! 

Do odważnych park należy!

 

 

Galeria:

Fotografie: Park Linowy Tarzan.

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Park Linowy Tarzan

ul. Gimnazjalna 2, 58-540  Karpacz

Telefon kontaktowy: 71 346 15 34
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www:

www.parklinowykarpacz.pl,
https://www.facebook.com/ParkLinowyKarpacz 

Parking dla autobusów:

brak

 

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

Grupy zorganizowane  ( od 20 osób) 25 zł/os.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Istnieje możliwość  wynajęcia parku na wyłączność – cena ustalana indywidualnie.

Bilet normalny – 35 zł

Bilet ulgowy – 30 zł

Baby Tarzan – 25 zł

Bilet Specjalny – 60 zł  ( przejście trasy z instruktorem)

Bilet grupowy – 25 zł/os

Cennik przewodników:

Grupy zorganizowane – opiekun wchodzi gratis.

Minimalny czas zwiedzania:

Czas uzależniony jest od liczebności grupy oraz indywidualnych umiejętności.

Maksymalny czas zwiedzania:

Czas uzależniony jest od liczebności grupy oraz indywidualnych umiejętności.

Godziny i dni otwarcia:

Godziny otwarcia Parku uwarunkowane są od aktualnie panujących  warunków atmosferycznych.

W sezonie  od poniedziałku do niedzieli od godz. 10.00 do zmroku.

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

Grupy zorganizowane  ( od 20 osób) 25 zł/os.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

POMYSŁY NA WYCIECZKI Z DZIEĆMI, WYCIECZKI KLASOWE, WYCIECZKI Z RODZINĄ

Witamy Was na stronie poświęconej temu co najbardziej intryguje (oczywiście zaraz po lekcjach) uczniów, nauczycieli i rodziców: wycieczkom szkolnym w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa. Wiemy, że podróże kształcą, wiemy że uczą samodzielności, pozwalają poznać lepiej świat w całej swojej zmienności i okazałości i jeśli to przekonanie w nas drzemie to wspaniale. Bo to najprawdziwsza prawda! Strona, na której się znaleźliście nie tylko utwierdzi Was w tym przekonaniu, ale pomoże Wam wybrać cel wycieczki szkolnej, wskaże na jakie wydarzenia dla dzieci warto się wybrać, zaproponuje gry planszowe czy książki dla dzieci, które warto zabrać w podróż. 

A jeśli wycieczki szkolne przez pandemię nie dojdą do skutku, zachęcamy do wycieczek z rodziną. Prezentowane atrakcje dla dzieci z powodzeniem możecie odwiedzić sami. Zostańcie z nami po dobrej stronie! Życzymy wspaniałych podróży!

Redakcja Podrozezklasa.pl