Plebiscyt Best for School Travellers in Poland 2017

Best for School Travellers in Poland 2017

To wyróżnienie nadawane w drodze plebiscytu organizowanego wśród czytelników i użytkowników portalu www.podrozezklasa.pl. Portal ten to przede wszystkim baza informacji o atrakcjach turystycznych, wydarzeniach kulturalnych i eventach dla młodych podróżników. Korzystają z niej rodzice, nauczyciele i uczniowie poszukujący nowych pomysłów na organizację wycieczki szkolnej.

Celem organizowanego plebiscytu jest wskazanie w drodze publicznego głosowania najlepszych i najciekawszych destynacji turystycznych dla wycieczek szkolnych oraz najlepszych usług i produktów z obszaru organizacji turystyki szkolnej.

Poprzez promocję plebiscytu i nagrodzonych podmiotów stworzymy bazę atrakcji turystycznych, produktów i usług, z której będą mogły korzystać wszystkie szkoły w Polsce i poza jej granicami. Baza ta będzie gwarantem jakości i atrakcyjności, którą finalnie będą nagrodzone dzieci. Dzięki niej bowiem organizatorzy wycieczek szkolnych przygotują wyjazdy, które będą dla nich na pewno niezapomnianą przygodą.
 
Pierwsza edycja Plebiscytu odbędzie się w terminie od 15 listopada 2017 roku do 28 lutego 2018 roku.
 
 

Patron honorowy Plebiscytu: Marek Kamiński

Polski polarnik, podróżnik, przedsiębiorca. Jako pierwszy człowiek w historii zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku.
Wędruje od ponad 35 lat. Pierwszą samodzielną podróż, z rodzimego Gdańska do Łodzi odbył, gdy miał osiem lat. To wystarczyło, by połknął bakcyla podróży.
Od zawsze stawiał sobie daleko idące cele oraz pytania - nie bez przypadku w jego życiorysie pojawiają się studia filozoficzne, które ukończył na Uniwersytecie Warszawskim.
Zdobywca nie tylko obu biegunów, ale także Spitsbergena, szczytu Mount Blanc, Masywu Vinsona czy góry Gunbjorna, najwyższego szczytu Grenlandii.
Podczas „Ekspedycji Wisła" przepłynął kajakiem od źródeł aż do ujścia rzeki, a podczas wyprawy „3 biegun" przeszedł ponad 4 tysiące kilometrów od grobu Immanuela Kanta w Kalinigradzie, aż do grobu świętego Jakuba w Santiago de Compostela.

 

Sponsor nagród dla uczestników głosowania:

 

Wyniki głosowania! Listy zwycięzców Plebiscytu

 

REKLAMA
REKLAMA