Mazowieckie - wycieczki klasowe

piątek, 03 marzec 2017 08:42

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu tworzą skansen, ratusz oraz Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu.
poniedziałek, 13 listopad 2017 22:15

Farma Iluzji

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” wybudowany został we wsi Mościska, koło Woli Życkiej, na przepięknej, kilkuhektarowej działce o urozmaiconej rzeźbie terenu, otoczonej z trzech stron gęstymi lasami.
czwartek, 29 grudzień 2016 11:11

Zamek Królewski w Warszawie

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
 Zamek Królewski w Warszawie to jeden z najważniejszych budynków w naszym kraju. Wzniesiony przez książąt mazowieckich, stał się siedzibą polskich królów i miejscem obrad sejmu Rzeczypospolitej Obojga Narodów. 
czwartek, 06 październik 2016 11:28

Centrum Afrykańskie

Oceń ten artykuł
(28 głosów)
W okolicach Płońska w województwie mazowieckim od kilku lat prężnie działa Centrum Afrykańskie - małe serce Afryki w centrum Europy.
piątek, 12 styczeń 2018 09:23

Dom Pracy Twórczej "Granica"

Oceń ten artykuł
(10 głosów)
  Atrakcyjny, indywidualnie dopasowany program dla grup szkolnych i przedszkolnych w Granicy na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Zapraszamy na warsztaty i odkrywanie uroków Puszczy Kampinoskiej. Oferta całoroczna, zajęcia tematyczne - blisko Warszawy i Żelazowej Woli.
czwartek, 15 luty 2018 09:57

Manufaktura Czekolady

Oceń ten artykuł
(20 głosów)
Określenie „manufaktura" świetnie oddaje specyfikę tego miejsca. Tutaj czekolada robiona jest ręcznie, przy użyciu najwyższej jakości składników i oryginalnych dodatków. Dlatego produkty przygotowywane przez wielkie fabryki nie mogą się z nią równać.
środa, 12 październik 2016 14:30

Cukier Lukier

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Manufaktura słodyczy Cukier Lukier to ręcznie wyrabiane cukierki i lizaki. Z uwielbienia słodyczy, potrzeby kreatywności w kuchni, miłości do kolorów i smaków, a przede wszystkim dla uśmiechu dzieci, które po nocach śnią o latającej karmelowej masie z naszych pokazów, powstała pasja tworzenia.
czwartek, 18 maj 2017 08:30

Muzeum dla Dzieci im. J. Korczaka

Oceń ten artykuł
(13 głosów)
To pierwsze w Polsce, etnograficzne Muzeum, całkowicie dedykowane dzieciom. Powstało w ramach modernizacji Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.