Dodaj obiekt noclegowy

POMAGAMY

Jeżeli chcesz dodać swój obiekt hotelowy do naszej bazy i wypromować informację o jego ofercie wśród rodziców poszukujących noclegów przyjaznych rodzinie wypełnij poniższy formularz. 

Zamieszczenie prezentacji jest odpłatne. Koszt 12 miesięcznej prezentacji wynosi 140 zł netto. LETNIA PROMOCJA! Przy zgłoszeniu do 31.08.2019 r. koszt I roku promocji obiektu na naszym portalu - 40% (84 zł netto).
Na podstawie wypełnionego formularza wystawimy fakturę i prześlemy ją do Ciebie pocztą e-mail. Prezentacja ukaże się na naszej stronie w przeciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Jeżeli nie chcesz wypełniać formularz on-line, pobierz proszę formularz w formacie MS Word, wypełnij go i odeślij wraz ze zdjęciami Twojego obiektu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pobierz formularz> FORMULARZ MS WORD

Jeżeli interesuje Cię reklama banerowa, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem TUTAJ.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wymagane*

Poniżej napisz kilka zdań na temat swojego obiektu. Zadbaj o to, aby Twój opis był interesujący i zachęcający Twoich klientów, w szczególności rodziców z dziećmi poszukujących miejsc do wypoczynku.


Informacje szczegółowe o obiekcie:


Udogodnienia w pokojach:


Udogodnienia w obiekcie:


Prześlij grafiki do galerii obiektu:


 

Poniżej prosimy wprowadzić dane do wystawienia faktury VAT za zamieszczenie prezentacji Państwa obiektu na naszym portalu na okres 12 miesięcy. Wystawioną fakturę prześlemy na wskazany adres e-mail. Prezentacja zostanie opublikowana w przeciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty.

 

Dane do faktury:


 

Informacje kontaktowe:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przesłanych w powyższym formularzu przez Gremium IDK, właściciela strony www.podrozezklasa.pl, w celu realizacji zamówienia zamieszczenia prezentacji zgłaszanego przeze mnie obiektu oraz wszelkiej korespondencji związanej z utrzymaniem, poprawianiem oraz przedłużaniem ww. prezentacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie i żądania usunięcia moich danych z bazy.

 

Przyjaciele Portalu

Książki na drogę

Jak uratować czarownicę w...

on 11 listopad 2019
Jak uratować czarownicę w tydzień? - recenzja

Eliza Kiszonka powraca. A w zasadzie czarownica Magenta powraca. Marudna, egoistyczna i traktująca innych z...

Zula i jednoskrzydły smok...

on 11 listopad 2019
Zula i jednoskrzydły smok - recenzja

Zula jest dziewięcioletnią rezolutną i bardzo inteligentną dziewczynką, która od jakiegoś czasu mieszka w Poziomkowie,...

Jak zostać czarownicą w t...

on 22 sierpień 2019
Jak zostać czarownicą w tydzień? - recenzja

Eliza Kiszonka mieszka w małym, szarym miasteczku w małym mieszkanku nad małym sklepikiem prowadzonym przez...

Kaczątko zwane Guzikiem -...

on 22 sierpień 2019
Kaczątko zwane Guzikiem - recenzja

Kolejna odsłona przygód Jasmine Green z Dębowej Farmy. Mama Jasmine jest weterynarzem, a ojciec zajmuje...

« »
© 2019 Podrozezklasa.pl. All Rights Reserved.