wtorek, 14 styczeń 2020 10:22

Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki
Laserhouse to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag). Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera.

Oryginalna nazwa tej atrakcji to Laser Tag, która w naszym kraju znana jest pod nazwą Laserowego Paintballa. Z tradycyjnym paintballem ma to niewiele wspólnego ale w istocie sama zabawa polega na strzelaniu z tą różnicą że za pomocą wirtualnych i co najważniejsze bezpiecznych pocisków. Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów, piramidy opon, łańcuchy, ogromne stalowe beczki, metalowe konstrukcje wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne graffiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. Wszystko to razem wzięte jest czymś czego jeszcze nie przeżyliście – dlatego serdecznie ZAPRASZAMY !!!! Laserhouse jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra w Laser Tag nie wyrządza nikomu krzywdy. 

Galeria zdjęć:

Żródło: Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki
ul.Najświętszej Marii Panny 12, 42-202 Częstochowa

Telefon kontaktowy: 34 365 49 00
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www:

www.laserhouse.pl 

Parking dla autobusów:

Tak

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych:

Wejście 30 min - 15 zł / osoba Weście 1,5 h - 30 zł/osoba

Cennik przewodników: nie dotyczy
Minimalny czas zwiedzania: 30 minut
Maksymalny czas zwiedzania:

180 minut

Godziny i dni otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela : 11.00 - 22.00

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

 

brak
Ważne informacje dla wycieczek szkolnych: Brak
Stałe ekspozycje:

Brak

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 10:34

Artykuły powiązane

  • Centrum Edukacji Ekologicznej w Skoczowie Centrum Edukacji Ekologicznej w Skoczowie
    Główny cel naszej działalności to edukacja ekologiczna społeczności lokalnej, w szczególności dzieci i młodzieży. Jednak część naszych działań jest również przeznaczona dla całych rodzin oraz dla osób dorosłych. Integralną częścią Centrum Edukacji Ekologicznej jest też Park na Górnym Borze wraz ze znajdującą się tam ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą.
  • Palmiarnia Miejska w Gliwicach Palmiarnia Miejska w Gliwicach
    Palmiarnia Miejska w Gliwicach to zawsze zielony, pachnący i pełen sekretów świat, gdzie dominują rośliny z prawie wszystkich stref klimatycznych. Wśród bujnej flory swoje miejsce znalazły egzotyczne owady, jaszczurki i wiewiórki. Dodatkową atrakcją jest, jedna z największych w Polsce, ekspozycja ryb słodkowodnych.

12 Aleja Najświętszej Marii Panny
Częstochowa, śląskie.
Polska ,42-202