Kampinoskie Przygody - wycieczki do Kampinoskiego Parku Narodowego

Kampinoskie Przygody - wycieczki do Kampinoskiego Parku Narodowego

 

Kampinoski Park Narodowy to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Jest drugim co do wielkości parkiem narodowym kraju, a przy tym jednym z nielicznych na świecie bezpośrednio sąsiadujących ze stolicą swego państwa. Warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce, aby aktywnie spędzić czas łącząc edukację przyrodniczą z zabawą. 

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach

Muzeum Motoryzacji w Otrębusach posiada kolekcje ponad 300 zabytkowych pojazdów dziś już niespotykanych na naszych drogach. Jest to największa placówka tego typu w Polsce, początek kolekcji sięga lat 70-tych.
Placówka w Otrębusach istnieje od 1995 roku a w 2001 roku muzeum wpisano w rejestr Państwowych muzeów.
Wśród eksponatów są wyselekcjonowane samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, samoloty, wózki dziecięce, rowery, motocykle, a także sprawne czołgi, które brały udział w filmie Czterej Pancerni i pies.

Wioska pod Kogutem

Wioska pod Kogutem

Wioska pod Kogutem znajduje się we wsi Krępa w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w odległości ok. 25 km od Warszawy.

Park Rozrywki Julinek

Park Rozrywki Julinek

Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej istnieje od 2015 roku Park Rozrywki w Julinku, który oferuje – zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny.

Farma Iluzji

Farma Iluzji

Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” wybudowany został we wsi Mościska, koło Woli Życkiej, na przepięknej, kilkuhektarowej działce o urozmaiconej rzeźbie terenu, otoczonej z trzech stron gęstymi lasami.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA