Małopolskie - wycieczki klasowe

wtorek, 04 październik 2016 14:59

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
  Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK jest pierwszym muzeum zbudowanym od podstaw w powojennej Polsce.
poniedziałek, 17 październik 2016 09:43

Jaskinia Wierzchowska Górna

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
  Jaskinia Wierzchowska Górna to nie tylko najdłuższa trasa jaskiniowa w Polsce, ale też idealne miejsce, gdzie z klasą poszerzamy wiedzę i  rozbudzamy nowe zainteresowania i pasje. 
czwartek, 09 listopad 2017 11:02

Kopalnia Soli Wieliczka

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Każdego roku Kopalnię Soli „Wieliczka” odwiedza ponad milion turystów, a wśród nich również dzieci. Można powiedzieć, że jest kopalnia „kanonicznym” celem szkolnych wycieczek, co wcale nie oznacza, że nudnym. Wręcz przeciwnie. Proponuje bowiem swoim najmłodszym gościom… kopalnię atrakcji.
poniedziałek, 10 październik 2016 21:52

Park Miniatur Inwałd

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Bazylika Świętego Piotra, Statua Wolności, Koloseum i 50 modeli cudów architektonicznych świata zmieściło się w Inwałdzie niedaleko Krakowa.
poniedziałek, 10 październik 2016 22:04

Warownia średniowieczna Inwałd

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
  Tuż obok Parku Miniatur powstał zupełnie nowożytny średniowieczny z charakteru gród, którego wejścia chroni ziejący ogniem bajkowy smok.
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema jest to plenerowa ekspozycja prawie sześćdziesięciu instalacji edukacyjnych, usytuowana w Parku Lotników Polskich. Na sześciu hektarach parkowej zieleni znajdują się oryginalne, duże urządzenia, których zadaniem jest pobudzać do myślenia i uczyć, ale również, bawić tak, by przyswajanie wiedzy stało się przyjemnością, niezależnie od wieku. Urządzenia rozmieszczone są w grupach tematycznych obejmujących optykę, hydrostatykę, akustykę i mechanikę.
czwartek, 16 listopad 2017 12:19

Zamek Królewski na Wawelu

Oceń ten artykuł
(8 głosów)
  Wzgórze wawelskie jest dla Krakowa tym, czym Akropol dla starożytnych Aten lub Wzgórze Kapitolińskie dla Rzymu.
wtorek, 30 kwiecień 2019 11:32

GoKidz - Galaktyczne centrum zabawy w Krakowie

Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Nie tylko w przerwie między zwiedzaniem wystaw, galerii, Zamku Królewskiego, ale także specjalnie dla tego miejsca warto odwiedzić Kraków. GoKidz to ogromny i nowoczesny Park Rozrywki dla dzieci. Zlokalizowany co prawda poza ścisłym centrum miasta, ale łatwo dostępny zarówno dla podróżujących samochodem, autobusem, jak i komunikacją miejską. Na 2000 m2 przestrzeni mieści się cała gama atrakcji ruchowych, w wir których bez skrępowania wchodzą nawet nastolatkowie.