Biura Podróży - organizatorzy wycieczek szkolnych

Manufaktura Przygody

Manufaktura Przygody

Manufaktura Przygody to biuro, które z pasją już od 10 lat zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych. Wyróżnia nas jakość, bo do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie. Proponujemy noclegi w dobrej jakości ośrodkach, w pokojach z łazienkami a w miastach – w hotelach w samym centrum. Transport sprawdzonymi autobusami, ze sprawdzonymi przewoźnikami.

Wykwalifikowana kadra – współpracujemy z doświadczonymi pilotami i animatorami, którzy dodatkowo przechodzą wewnętrzne szkolenie. Piloci otrzymują dużo wsparcia z biura. Podczas wycieczek jesteśmy pomocni, zorganizowani, otwarci i utrzymujemy kontakt z dziećmi.

Atrakcyjny program – tutaj również wyróżnia nas oryginalność i jakość wykonania, na wszystkich naszych wycieczkach proponujemy gry miejskie i terenowe. Zwiedzanie nowoczesnych i niszowych muzeów. Ciekawe aktywności – kajaki, rejsy statkiem, wycieczki rowerowe itp.

 
MISJA FIRMY: Krzewienie turystyki i aktywnego stylu życia wśród dzieci  i młodzieży. Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do podróży, przygód i aktywnego spędzania czasu, i takie wartości będziemy przekazywać podczas wycieczek szkolnych.

 

Galeria zdjęć:

 

Dane kontaktowe:

Manufaktura Przygody
ul. Świderska 36
05-480 Karczew
tel.: +48 501 048 578

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.manufakturaprzygody.pl 

Odwiedź naszą stronę społecznościową:
Facebook: https://www.facebook.com/manufakturaprzygody 
YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCrZiqgc17uUGjiBCRw8Aspg 

 

REKLAMA