Biura Podróży - organizatorzy wycieczek szkolnych

Biuro  Turystyczne Raftur

Biuro Turystyczne Raftur

Biuro Turystyczne RAFTUR powstało w 1996 roku. Specjalizujemy się w organizacji zielonych, białych i specjalistycznych szkół, wycieczek szkolnych oraz wycieczek dla grup zorganizowanych dorosłych, kolonii, zimowisk, obozów młodzieżowych oraz przewodnictwie i organizacji imprez po Łodzi i województwie łódzkim, usługi pilotażu wycieczek.

Proponujemy również usługi wynajmu autokarów. Jesteśmy również agentem ubezpieczeniowym Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA, Signal Iduna, Interrisk. Świadczymy usługi w zakresie edukacji związanej z turystyką. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystycznych nr 98 wydane przez Łódzki Urząd Marszałkowski.

Numer rejestru w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych 01670.

  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki w Signal Iduna na kwotę 192.733,80 zł
  • Jesteśmy członkiem - założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.
  • Proponujemy bogate i zróżnicowane programy organizowanych przez nas imprez.
  • Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych, "zielonych" i "białych" szkół oraz szkół specjalistycznych. Organizujemy również kolonie, obozy młodzieżowe, zimowiska, wycieczki dla dorosłych. Proponujemy usługi przewodnickie po Łodzi i województwie łódzkim, wynajem autokarów i busów oraz ubezpieczenia.
  • Nasza kadra pilotów, przewodników, kierowników i wychowawców kolonii/obozów/zimowisk posiada stosowne uprawnienia i licencje.
  • Naszą działalność opieramy na obowiązujących przepisach.
  • Posiadamy wiele podziękowań i rekomendacji. Dotychczas zaufało nam kilka tysięcy zadowolonych klientów.

W trakcie naszej ponad 20 letniej działalności byliśmy kilkakrotnie nagradzani m.in. w 2016 r. zostaliśmy nagrodzeni statuetką „Łódzkich Łabędzi” dla „Pracodawcy Kreującego i Wspierającego Edukację” a w 2018 r. otrzymaliśmy Certyfikat dla Innowacyjnego Pracodawcy. Od 10 lat jesteśmy partnerem branżowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

 

Dane kontaktowe:

 

Biuro  Turystyczne Raftur

ul. Juliana Tuwima 16
91-408 Łódź
tel.: 42 676 74 26

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.raftur.pl 

Odwiedź naszą stronę społecznościową:
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100051942686288 

REKLAMA