Gdzie spać pod Śnieżką - rodzinne apartamenty w Karkonoszach

Gdzie spać pod Śnieżką - rodzinne apartamenty w Karkonoszach

Karkonosze, przepiękne góry na zachodnich krańcach Polski, przyciągnęły nas swoimi szlakami w okresie letnim. Z ambitnym planem zdobycia najwyższego szczytu Śnieżki postanowiliśmy rozbić swoją bazę w pięknym miasteczku Karpacz położonym u jej stóp. Jakkolwiek dramatycznie by to nie brzmiało, baza finalnie miała postać dużego i wygodnego apartamentu ze wspaniałym widokiem na nasz cel podróży.

Baza noclegowa w Karpaczu

Karpacz to miasto klasycznie turystyczne. Urokliwe uliczki, stoiska z pamiątkami, restauracje, pizzerie, liczne atrakcje dla dzieci, wypożyczalnie nart na sezon zimowy i nosidełek dla dzieci dla wychodzących w góry. Pośród tego liczne hotele, pensjonaty i inne miejsca, gdzie może odpocząć strudzony wędrowiec górski lub turysta spragniony widoków z poziomu balkonu. Najwygodniejszą opcją dla rodziny jest tutaj wynajem apartamentu z oddzielnymi sypialniami i własną kuchnią, w której można zarówno odgrzać zamrożoną pizzę jak i przygotować solidny obiad, który podniesie morale i poziom witalności wykończonej wędrówką po szlakach rodziny. Podczas tej wędrówki postanowiliśmy skorzystać z gościnności firmy SunSeasons24, która w swojej ofercie wynajmu  posiada wiele apartamentów zarówno w Karpaczu jak i w Szklarskiej Porębie. Jak się okazało, wybór był jak najbardziej właściwy.

Apartamenty dla rodziny SunSeasons24

SunSeasons24 posiada w swojej bazie aż 106 apartamentów w Karkonoszach, w tym 72 w Karpaczu i 34 w Szklarskiej Porębie. Jest więc w czym wybierać. Jednak ze względu na atrakcyjne ceny i jakość oferty warto decydować się na wybór z odpowiednim wyprzedzeniem. Planowanie pobytu w Karkonoszach rozpoczęliśmy dosyć późno i to na termin w środku sezonu letniego. Do wyboru mieliśmy więc tylko kilka lokalizacji, ale i tak trafiliśmy świetnie lądując finalnie w apartamencie Cztery Pory Roku. Cała oferta apartamentów dostępna jest na stronie SunSeasons24.pl, na której łatwo można wybrać interesujące miejsce. Dużym plusem są bardzo dobre opisy, oraz zdjęcia 360 stopni i dokładny plan mieszkania, dzięki któremu można się dokładnie zorientować w wyglądzie, układzie i wyposażeniu lokalu. Przez stronę internetową dokonamy też rezerwacji i otrzymamy dokładne informacje dotyczące organizacji pobytu. Odbiór kluczy następuje biurze SunSeasons24 w centrum Karpacza. Wymeldowanie i oddanie kluczy odbywa się już na miejscu w apartamencie.

 

  

Wszystkie apartamenty są nowoczesne i wygodnie urządzone. Wybrany przez nas o nazwie Cztery Pory Roku nie odbiegał od standardu, a na pewno wyróżniał się czystością i nieprzeciętnym widokiem na Śnieżkę. Poranna kawa na balkonie z takim widokiem była prawdziwą przyjemnością, za którą już tęsknię. Dodatkowy plus to bezpłatne miejsce parkingowe w podziemiach budynku oraz schowek na narty, dla tych, którzy przyjeżdżają zimą.

Rodzinom z małymi dziećmi radzimy też podczas rezerwacji miejsca sprawdzenie lokalizacji wybranego apartamentu. Jeżeli Wasze dzieci nie gardzą piaskownicą i huśtawkami lub marudzą po przejściu dwudziestu kroków radzimy wybrać apartament w centrum Karpacza, a w szczególności jeden z tych zlokalizowanych w Rezydencji Pod Świerkami.

Mocne nogi

Przyjeżdżając do Karpacza nastawcie się na spacery. Jak na górskie miasteczko przystało nie ma tu nic na płasko. Jedynie pizza w jednej z licznych pizzerii. Miejsc do parkowania nie ma za wiele, bo większość nadających się do zamieszkania działek w centrum jest już po prostu zajęta. Wyposażcie się więc w wygodne buty. Planując wycieczkę np. do Świątyni Wang, zapomnijcie o dwuwymiarowej mapie w Google. Spacer z centrum Karpacza do tego miejsca to prawdziwa wyprawa i to w zasadzie ciągle w górę. Mocne nogi to podstawa. Jeżeli chcecie je oszczędzać na górskie wycieczki zaplanujcie sobie dokładnie, przed rezerwacją apartamentu w Karpaczu w SunSeasons24, gdzie chcecie pójść, co zobaczyć, gdzie jeść. Planowanie to naprawdę przydatna umiejętność, a w Karpaczu warto ją przetrenować.

Podsumowując jeśli szukacie noclegu dla rodziny w Karkonoszach, czy to w Karpaczu czy też w Szklarskiej Porębie sprawdźcie ofertę SunSeason24. Duży wybór, wysoki standard wykończenia, czystość i atrakcyjne ceny. Świetna opcja dla rodziny. Polecamy.

Pełna oferta apartamentów:
http://sunseasons24.pl/karpacz/