Biura Podróży - organizatorzy wycieczek szkolnych

Klara Travel

Klara Travel

Biuro podróży Klara Travel  zajmuje się organizacją wycieczek od 2018 . Specjalizujemy się w wycieczkach autokarowych ponieważ mamy swoje bardzo wygodne autokary.

Nasze motto przewodnie to: "Nie odkładaj marzeń, tylko na marzenia!", którym kierujemy się zarówno w pracy jak i w życiu.

Od pierwszego dnia pracy jako organizator, założyliśmy sobie, że będziemy organizować wyjazdy takie, w jakich sami chcielibyśmy brać udział ….i tak zostało do dziś.

Biuro Podróży Szczecin – Klara Travel powstało w roku 2018, posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego nr 15/18. Gwarancja Ubezpieczeniowa w TU EUROPA  na kwotę 375 309 PLN  certyfikat nr GT 141/2018
W 2020 rozszerzyliśmy działalność o usługi transportowe, zachęcamy do wynajmu autokaru nr licencji 00491/TO/19  na www.iklarus.pl 

 

Dane kontaktowe:

Klara Travel

Niemierzyńska 24
Szczecin

tel.: +48 509 647 021

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.klaratravel.pl 

Odwiedź naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/bpklaratravel 

REKLAMA