Konkurs na 1 pomysł

Konkurs na 1 pomysł

"13 powodów" to książka bez wątpienia interesująca, ale też i depresyjna. To opowieść nastolatki o drodze, która doprowadziła ją do samobójstwa. Inteligentnie skonstruowana prowadzi czytelnika przez pasmo porażek, urazów, które ciągną bohaterkę w dół.

Warta do przeczytania, zwłaszcza przez tych, którzy są pozytywnie i beztrosko nastawieni do życia. Nakłania do tego, aby się czasem rozejrzeć i zastanowić się nad czyimiś uczuciami. Nigdy nie jest za późno.
Na podstawie książki nakręcono bardzo popularny serial o tym samym tytule. 

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa REBIS mamy dla Was 2 egzemplarze tej książki. Ale tak łatwo ich nie oddamy, trzeba się trochę postarać :)

Co zrobić, żeby zdobyć taką książkę:

  1. Polub, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś, nasz Fanpage 
  2. W komentarzu pod postem o konkursie napisz 1 pomysł na podróż, która odmieniłaby Twoje życie

I tyle :) Wygrają Ci, których pomysły najbardziej położą nas na kolana. Prosimy o pomysły na podróże nie wychodzące poza atmosferę ziemską...

Konkurs zaczynamy 1.12, a kończymy 7.12 z nadejściem godziny duchów. Do wybrańców odezwiemy się na priv.

Powodzenia!

Link do fanpagu: https://www.facebook.com/pozdrozezklasa/ 

 

Reklama

 {source}
<div id="a3ec4ea4-1774-421a-ada1-e41bb8e0c090"></div> <script type="text/j-avascript"> var widgetParams = "{ 'Id':'a3ec4ea4-1774-421a-ada1-e41bb8e0c090','AffId':'11809'}"; var params=encodeURIComponent(JSON.stringify(widgetParams)); var link = 'https://weben1.com/ElasticWidget2/Generate?query='+params; var iframe = document.createElement('iframe'); iframe.frameBorder=0; iframe.width = "100%"; iframe.height="205px"; iframe.id="webe"; iframe.setAttribute("src", link); document.getElementById("a3ec4ea4-1774-421a-ada1-e41bb8e0c090").appendChild(iframe); </script>
{/source}

Książki dla uczniów na nagrody 2024 - TOP 8 pomysłów dla każdej klasy

Nagrody książkowe dla uczniów na zakończenie roku - pomysły

 Już niedługo koniec roku szkolnego 2023/2024! Ostatnie poprawki, zaliczenia, klasówki, propozycje ocen, a także przygotowanie ocen, występów, apelu, ale także nagród i prezentów dla zdolnych i wzorowych uczniów.

To niemal oczywiste, że najlepszą nagrodą za wyniki czy prezentem jest książka, dlatego przygotowaliśmy dla Was pomocne zestawienie top 8 wyjątkowych tytułów dla uczniów z każdej klasy szkoły podstawowej.

Więcej…
REKLAMA
REKLAMA