Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki

Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki

Laserhouse to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag). Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera.

Oryginalna nazwa tej atrakcji to Laser Tag, która w naszym kraju znana jest pod nazwą Laserowego Paintballa. Z tradycyjnym paintballem ma to niewiele wspólnego ale w istocie sama zabawa polega na strzelaniu z tą różnicą że za pomocą wirtualnych i co najważniejsze bezpiecznych pocisków. Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów, piramidy opon, łańcuchy, ogromne stalowe beczki, metalowe konstrukcje wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne graffiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. Wszystko to razem wzięte jest czymś czego jeszcze nie przeżyliście – dlatego serdecznie ZAPRASZAMY !!!! Laserhouse jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra w Laser Tag nie wyrządza nikomu krzywdy. 

Galeria zdjęć:

Żródło: Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Laserhouse - Laserowe Centrum Rozrywki
ul.Najświętszej Marii Panny 12, 42-202 Częstochowa

Telefon kontaktowy: 34 365 49 00
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www:

www.laserhouse.pl 

Parking dla autobusów:

Tak

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych:

Wejście 30 min - 15 zł / osoba Weście 1,5 h - 30 zł/osoba

Cennik przewodników: nie dotyczy
Minimalny czas zwiedzania: 30 minut
Maksymalny czas zwiedzania:

180 minut

Godziny i dni otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela : 11.00 - 22.00

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

 

brak
Ważne informacje dla wycieczek szkolnych: Brak
Stałe ekspozycje:

Brak

 

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA