Park Rozrywki Julinek

Park Rozrywki Julinek

Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej istnieje od 2015 roku Park Rozrywki w Julinku, który oferuje – zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny.

Park stara się także chronić dziedzictwo polskiej sztuki cyrkowej oraz upowszechnić wiedzę o niej wśród swoich gości. W Julinku znajdziemy więc wyjątkowe w skali kraju połączenie wypoczynku w naturze z rozrywką i edukacją.

Nasze najważniejsze atrakcje:

Podniebny Cyrk
Jeden z najrozleglejszych w kraju i zdecydowanie największy na całym Mazowszu park linowy. Liczy ponad kilometr długości i jest podzielony na 8 tras o różnych stopniach trudności. Dwie z nich są przeznaczone dla dzieci. Aby przemierzyć całość Podniebnego Cyrku, trzeba pokonać aż 138 przeszkód. Cały obiekt spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, oraz zapewnia doskonałą zabawę zarówno początkującym adeptom podniebnych spacerów, jak i doświadczonym miłośnikom mocnych wrażeń.

Kraina Dmuchańców
Zespół kilkunastu obszernych obiektów dmuchanych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. To gwarancja doskonałej zabawy, która poprawia sprawność fizyczną i koordynację ruchową.

Minigolf Cyrkowy
Pola do gry w minigolfa można spotkać tu i ówdzie. Ale nie każde ma powierzchnię aż 1000 metrów kwadratowych i aż 18 torów do gry. A przede wszystkim – żaden tor na Mazowszu i w całej Polsce nie ma charakteru cyrkowego i na żadnym z nich nie trzeba stawiać czoła klaunom i dzikim zwierzętom broniącym dostępu do dołków golfowych.

Cyrkowa Strefa Animacji i Plac Zabaw
W pełni sezonu, czyli od maja do września, gości codziennie zabawiają animatorzy. Chętnych nauczą chodzenia na szczudłach i żonglerki. Przecież jesteśmy w najbardziej cyrkowym miejscu w Polsce! Dzieci mogą także spędzać czas na Placu Zabaw (piaskownica, huśtawki, tyrolka), którego ekologiczne elementy są zbudowane na bazie drewna akacjowego.

Wystawa Sztuki Cyrkowej
To atrakcja absolutnie wyjątkowa w skali kraju! W budynku Małej Areny znajdziemy prawdziwe muzeum – z plakatami, zdjęciami i autentycznymi rekwizytami - dokumentujące historię polskiego cyrku od XIX wieku do czasów współczesnych. Znajdziemy tam także dokumenty obrazujące rozwój sztuki cyrkowej w wielu krajach świata.

Sport w Sercu Puszczy
Park Rozrywki oferuje specjalny tor do wyścigów ekologicznymi samochodami elektrycznymi (typu jeep, quad i buggy). Na terenie Parku działa także wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego: kijów do nordic walking a zimą także nart biegowych. Park znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i jest znakomitym punktem startowym dla spacerów i wycieczek po okolicy (mamy duży, wygodny i bezpłatny parking!). W pobliżu ośrodka znajduje się samoobsługowa serwisownia rowerów, która umożliwia dokonywanie drobnych napraw. Park oferuje również swoim gościom - do bezpłatnego korzystania - dobrze utrzymane boiska do piłki nożnej, piłki siatkowej i badmintona.

Hotel Julinek i pole namiotowo-kempingowe
Przy Parku Rozrywki, w sercu Puszczy można zatrzymać się na dłużej. Hotel liczący 140 komfortowych miejsc z wygodnymi łóżkami jest właśnie po gruntownym remoncie i zapewnia całodzienne wyżywienie. Elementy dekoracyjne hotelu nawiązują do historii i klimatu miejsca. Położone nieopodal pole namiotowo-kepmpingowe posiada pełny dostęp do infrastruktury hotelowej.

 

Julinek to idealne miejsce na aktywny wypoczynek, połączony z edukacją i świetną zabawą w centrum Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskość natury, unikatowy – cyrkowy – charakter miejsca, własne zaplecze gastronomiczne a także wykfalifikowany zespół opiekunów są gwarancją idealnie spędzonego czasu.

Plan dania i wybór atrakcji dostosowany jest do wieku i możliwości uczestników, ale jednego jesteśmy pewni – w Julinku na pewno nie będziecie się nudzić. Dobra zabawa blisko natury gwarantowana.

 

Pakiet I
Zadowolony Przedszkolak
wiek 1-4 lat / cena od 59,00 zł / posiłek 24,50 zł
czas trwania 4 godziny

 • zabawy animacyjne - chusta animacyjna, mini disco, bańki mydlane, klocki xxl (1 godz.)
 • magiczny dywan, knocker (30 min)
 • kraina dmuchańców (1 godz.)
 • plac zabaw (30 min)
 • karuzele (30 min)
 • dedykowany animator

 

Pakiet II
Młodszy Junior
wiek 5-11 lat / cena od 69,00 zł / posiłek 24,50 zł
czas trwania 5 godzin

 • park linowy 1 trasa (1 godz.)
 • mini golf (30 min)
 • wesołe miasteczko/ animacje (30 min)
 • zwiedzanie wystawy sztuki cyrkowej (30 min)
 • ścianka wspinaczkowa (1 godz.)
 • kraina dmuchańców (1 godz.)
 • przewodnik z punktu do punktu – brak dedykowanego animatora

 

Pakiet III
Starszy Junior
wiek 12+ lat / cena od 69,00 zł / posiłek 24,50 zł
czas trwania 5 godzin

 • park linowy 2 trasy (2,5 godz.)
 • mini golf (30 min)
 • żyroskop + ścianka wspinaczkowa (30 min)
 • zwiedzanie wystawy sztuki cyrkowej (30 min)
 • karuzela (30 min)
 • przewodnik z punktu do punktu - brak dedykowanego animatora

 

Zdjęcia: Park Rozrywki Julinek/Hotel Julinek

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek z dziećmi:

Adres:

Park Rozrywki Julinek/Hotel Julinek
Julinek 1 05-084 Leszno k/Warszawy

Telefon kontaktowy: 22 611 61 22
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www: www.julinek.com.pl 
Parking dla autobusów:

TAK

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

49-69 zł

Cennik przewodników: nie dotyczy
Minimalny czas zwiedzania: 4 godz.
Maksymalny czas zwiedzania:

6 godz.

Godziny i dni otwarcia:

kwiecień - otwarte w weekendy: 10:00-18:00, w dni powszednie: 12:00-18:00 maj - otwarte w weekendy: 10:00-18:00, w dni powszednie: 12:00-18:00 czerwiec - otwarte w weekendy: 10:00-19:00, w dni powszednie: 12:00-18:00 lipiec - otwarte w weekendy: 10:00-19:00, w dni powszednie: 10:00-19:00 sierpień - otwarte w weekendy: 10:00-19:00, w dni powszednie: 10:00-19:00 wrzesień - otwarte w weekendy: 10:00-18:00, w dni powszednie: 09:00-16:30

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

 brak informacji

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

Od października do kwietnia organizujemy wycieczki Akademii Wiewiórki Julki, natomiast w sezonie letnim wycieczki pakietowe w Parku Rozrywki Julinek.

Stałe ekspozycje:

Wystawa Sztuki Cyrkowej

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA