Zmień swoje ustawienia cookies
niedziela, 18 sierpień 2019 08:53

Gdzie spać pod Śnieżką - rodzinne apartamenty w Karkonoszach

Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Widok z balkonu apartamentu Cztery Pory Roku Widok z balkonu apartamentu Cztery Pory Roku podrozezklasa.pl
Karkonosze, przepiękne góry na zachodnich krańcach Polski, przyciągnęły nas swoimi szlakami w okresie letnim. Z ambitnym planem zdobycia najwyższego szczytu Śnieżki postanowiliśmy rozbić swoją bazę w pięknym miasteczku Karpacz położonym u jej stóp. Jakkolwiek dramatycznie by to nie brzmiało, baza finalnie miała postać dużego i wygodnego apartamentu ze wspaniałym widokiem na nasz cel podróży.

Baza noclegowa w Karpaczu

Karpacz to miasto klasycznie turystyczne. Urokliwe uliczki, stoiska z pamiątkami, restauracje, pizzerie, liczne atrakcje dla dzieci, wypożyczalnie nart na sezon zimowy i nosidełek dla dzieci dla wychodzących w góry. Pośród tego liczne hotele, pensjonaty i inne miejsca, gdzie może odpocząć strudzony wędrowiec górski lub turysta spragniony widoków z poziomu balkonu. Najwygodniejszą opcją dla rodziny jest tutaj wynajem apartamentu z oddzielnymi sypialniami i własną kuchnią, w której można zarówno odgrzać zamrożoną pizzę jak i przygotować solidny obiad, który podniesie morale i poziom witalności wykończonej wędrówką po szlakach rodziny. Podczas tej wędrówki postanowiliśmy skorzystać z gościnności firmy SunSeasons24, która w swojej ofercie wynajmu  posiada wiele apartamentów zarówno w Karpaczu jak i w Szklarskiej Porębie. Jak się okazało, wybór był jak najbardziej właściwy.

Apartamenty dla rodziny SunSeasons24

SunSeasons24 posiada w swojej bazie aż 106 apartamentów w Karkonoszach, w tym 72 w Karpaczu i 34 w Szklarskiej Porębie. Jest więc w czym wybierać. Jednak ze względu na atrakcyjne ceny i jakość oferty warto decydować się na wybór z odpowiednim wyprzedzeniem. Planowanie pobytu w Karkonoszach rozpoczęliśmy dosyć późno i to na termin w środku sezonu letniego. Do wyboru mieliśmy więc tylko kilka lokalizacji, ale i tak trafiliśmy świetnie lądując finalnie w apartamencie Cztery Pory Roku. Cała oferta apartamentów dostępna jest na stronie SunSeasons24.pl, na której łatwo można wybrać interesujące miejsce. Dużym plusem są bardzo dobre opisy, oraz zdjęcia 360 stopni i dokładny plan mieszkania, dzięki któremu można się dokładnie zorientować w wyglądzie, układzie i wyposażeniu lokalu. Przez stronę internetową dokonamy też rezerwacji i otrzymamy dokładne informacje dotyczące organizacji pobytu. Odbiór kluczy następuje biurze SunSeasons24 w centrum Karpacza. Wymeldowanie i oddanie kluczy odbywa się już na miejscu w apartamencie.

 

  

Wszystkie apartamenty są nowoczesne i wygodnie urządzone. Wybrany przez nas o nazwie Cztery Pory Roku nie odbiegał od standardu, a na pewno wyróżniał się czystością i nieprzeciętnym widokiem na Śnieżkę. Poranna kawa na balkonie z takim widokiem była prawdziwą przyjemnością, za którą już tęsknię. Dodatkowy plus to bezpłatne miejsce parkingowe w podziemiach budynku oraz schowek na narty, dla tych, którzy przyjeżdżają zimą.

Rodzinom z małymi dziećmi radzimy też podczas rezerwacji miejsca sprawdzenie lokalizacji wybranego apartamentu. Nasze pociechy są już dosyć duże, nie jest więc dla nich problemem dłuższa wycieczka do restauracji czy sklepu. Jednak jeżeli Wasze dzieci nie gardzą piaskownicą i huśtawkami lub marudzą po przejściu dwudziestu kroków radzimy wybrać apartament w centrum Karpacza, a w szczególności jeden z tych zlokalizowanych w Rezydencji Pod Świerkami.

Mocne nogi

Przyjeżdżając do Karpacza nastawcie się na spacery. Jak na górskie miasteczko przystało nie ma tu nic na płasko. Jedynie pizza w jednej z licznych pizzerii. Miejsc do parkowania nie ma za wiele, bo większość nadających się do zamieszkania działek w centrum jest już po prostu zajęta. Wyposażcie się więc w wygodne buty. Planując wycieczkę np. do Świątyni Wang, zapomnijcie o dwuwymiarowej mapie w Google. Spacer z centrum Karpacza do tego miejsca to prawdziwa wyprawa i to w zasadzie ciągle w górę. Mocne nogi to podstawa. Jeżeli chcecie je oszczędzać na górskie wycieczki zaplanujcie sobie dokładnie, przed rezerwacją apartamentu w Karpaczu w SunSeasons24, gdzie chcecie pójść, co zobaczyć, gdzie jeść. Planowanie to naprawdę przydatna umiejętność, a w Karpaczu warto ją przetrenować.

Podsumowując jeśli szukacie noclegu dla rodziny w Karkonoszach, czy to w Karpaczu czy też w Szklarskiej Porębie sprawdźcie ofertę SunSeason24. Duży wybór, wysoki standard wykończenia, czystość i atrakcyjne ceny. Świetna opcja dla rodziny. Polecamy.

Pełna oferta apartamentów:
http://sunseasons24.pl/karpacz/

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 sierpień 2019 10:10
REKLAMA