Świetne Miejsce Dla Dzieci

Świetne Miejsce Dla Dzieci

Każda podróż z dziećmi jest wyzwaniem. Walizki, torby, opracowanie trasy, wybór atrakcji wartych zobaczenia, wybór hotelu, restauracji ze smacznym menu dla najmłodszych. Każdy rodzic wie, ile wysiłku trzeba włożyć w to, aby podróż była naprawdę udana, i to nie tylko dla najmłodszych, ale również dla nich samych. Dla całej rodziny.

Wiele tygodni przed wyprawą dorośli wertują internet, pytają na forach, czekają aż ktoś poleci lub odradzi im wypatrzone miejsce. A co jeśli zdjęcia w sieci nie oddają dobrze rzeczywistości? Co wtedy, gdy zamiast ogromu atrakcji dzieci znajdą tylko wykrzywioną huśtawkę? 

Postanowiliśmy pomóc naszym czytelnikom, zabieganym rodzicom i zestresowanym organizatorom wycieczek, wyruszyć w Polskę i osobiście sprawdzić miejsca, do których chcielibyście się wybrać. Lokalizacje szczególnie atrakcyjne dla dzieci, miejsca, w których czują się dobrze, wspaniale, po prostu świetnie, oznaczymy certyfikatem jakości o nieskomplikowanej nazwie:

Świetne Miejsce Dla Dzieci

 

Mamy nadzieję, że będą on dla Was wyznacznikiem jakości uhonorowanych przez nas miejsc. Wykorzystajcie ten znak jakości przy planowaniu swoich wyjazdów z dziećmi, czy to rodzinnie, czy też z klasą. Wierzymy też, że wszystkie miejsca oznaczone tym certyfikatem dołożą wszelkich starań, aby tę jakość potwierdzić i rozwijać swoje usługi z myślą o radości dzieci. Mapę uhonorowanych miejsc znajdziecie na naszych stronach. Korzystajcie z niej śmiało.

Niech każda podróż będzie dla Was wspaniałą przygodą i rewelacyjnym wypoczynkiem!

Redakcja podrozezklasa.pl 

 

Dowiedz się jak uzyskać certyfikat

lub nie czekaj

Zgłoś swój obiekt do programu

REKLAMA
REKLAMA