Biura Podróży - organizatorzy wycieczek szkolnych

Scoltur S.C.

Scoltur S.C.

Firma Scoltur S.C. zajmuje się profesjonalną organizacją wycieczek szkolnych, eventów, obozów i innych imprez o charakterze turystyczno-rekreacyjnym. Działamy z wielkim powodzeniem na rynku usług turystycznych.

Scoltur tworzą najlepsi fachowcy w dziedzinie organizacji imprez turystycznych, znakomici organizatorzy, animatorzy i specjaliści od marketingu. Tworzymy klimat zaufania i szczerości, zawsze mając na uwadze zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, chętnie podejmujemy wyzwania, słuchamy Waszych sugestii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez wyjazdowych. Rozumiemy potrzeby naszych klientów bazując na sprawdzonych rozwiązaniach.

Nasza filozofia jest prosta  - pomóc w zaplanowaniu i organizacji wspaniałej wycieczki, która będzie dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Wyjazd z nami spełni Twoje oczekiwania a Ty ponownie do nas zadzwonisz:)

Podróżujemy we wszystkie rejony Polski

Miasta – Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Kraków

Góry – Sudety, Bieszczady, Góry Świętokrzyskie, Beskidy, Pieniny, Tatry

Odwiedzamy też kraje ościenne – Czechy oraz Niemcy

 

Dane kontaktowe:

 

Scoltur S.C.

os Widokowe 13/47
32-540 Trzebinia

tel.:  502740273504717052

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.scoltur.pl  

Odwiedź naszą stronę na Facebooku:
Facebook:  https://www.facebook.com/scoltur.sc 


REKLAMA