Mazowieckie

Kalendarium Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
7
8
9
10
11
13
14
15
17
18
20
21
22
24
25
28
29
30
31
REKLAMA

Ostatnio oglądane

Muzeum Wnętrz Dworskich

06 kwiecień 2017 in Łódzkie - wycieczki szkolne

W 1981 roku przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej utworzono oddział w Ożarowie – Muzeum Wnętrz Dworskich, mieszczący się w barokowym dworku…

4.25  from 4 votes

Centrum Nauki Kopernik

12 listopad 2017 in Mazowieckie - wycieczki klasowe

Centrum Nauki Kopernik – jedyne w swoim rodzaju centrum nauki, którego celem jest promowanie i popularyzacja komunikacji naukowej. Zwiedzający mogą…

4.75  from 4 votes

Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika

05 czerwiec 2017 in kujawsko-pomorskie - wycieczki klasowe

Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika, będące oddziałem Muzeum Okręgowego w Toruniu, udostępniono zwiedzającym w 2003 roku w kamienicy przy ulicy…

3.86  from 7 votes

Noclegi dla wycieczek i rodzin Mazowieckie

piątek, 06 wrzesień 2019 07:46

Park Rozrywki Julinek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Park Rozrywki Julinek Park Rozrywki Julinek
Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej istnieje od 2015 roku Park Rozrywki w Julinku, który oferuje – zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny.

Park stara się także chronić dziedzictwo polskiej sztuki cyrkowej oraz upowszechnić wiedzę o niej wśród swoich gości. W Julinku znajdziemy więc wyjątkowe w skali kraju połączenie wypoczynku w naturze z rozrywką i edukacją.

Nasze najważniejsze atrakcje:

Podniebny Cyrk
Jeden z najrozleglejszych w kraju i zdecydowanie największy na całym Mazowszu park linowy. Liczy ponad kilometr długości i jest podzielony na 8 tras o różnych stopniach trudności. Dwie z nich są przeznaczone dla dzieci. Aby przemierzyć całość Podniebnego Cyrku, trzeba pokonać aż 138 przeszkód. Cały obiekt spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, oraz zapewnia doskonałą zabawę zarówno początkującym adeptom podniebnych spacerów, jak i doświadczonym miłośnikom mocnych wrażeń.

Kraina Dmuchańców
Zespół kilkunastu obszernych obiektów dmuchanych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. To gwarancja doskonałej zabawy, która poprawia sprawność fizyczną i koordynację ruchową.

Minigolf Cyrkowy
Pola do gry w minigolfa można spotkać tu i ówdzie. Ale nie każde ma powierzchnię aż 1000 metrów kwadratowych i aż 18 torów do gry. A przede wszystkim – żaden tor na Mazowszu i w całej Polsce nie ma charakteru cyrkowego i na żadnym z nich nie trzeba stawiać czoła klaunom i dzikim zwierzętom broniącym dostępu do dołków golfowych.

Cyrkowa Strefa Animacji i Plac Zabaw
W pełni sezonu, czyli od maja do września, gości codziennie zabawiają animatorzy. Chętnych nauczą chodzenia na szczudłach i żonglerki. Przecież jesteśmy w najbardziej cyrkowym miejscu w Polsce! Dzieci mogą także spędzać czas na Placu Zabaw (piaskownica, huśtawki, tyrolka), którego ekologiczne elementy są zbudowane na bazie drewna akacjowego.

Wystawa Sztuki Cyrkowej
To atrakcja absolutnie wyjątkowa w skali kraju! W budynku Małej Areny znajdziemy prawdziwe muzeum – z plakatami, zdjęciami i autentycznymi rekwizytami - dokumentujące historię polskiego cyrku od XIX wieku do czasów współczesnych. Znajdziemy tam także dokumenty obrazujące rozwój sztuki cyrkowej w wielu krajach świata.

Sport w Sercu Puszczy
Park Rozrywki oferuje specjalny tor do wyścigów ekologicznymi samochodami elektrycznymi (typu jeep, quad i buggy). Na terenie Parku działa także wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego: kijów do nordic walking a zimą także nart biegowych. Park znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i jest znakomitym punktem startowym dla spacerów i wycieczek po okolicy (mamy duży, wygodny i bezpłatny parking!). W pobliżu ośrodka znajduje się samoobsługowa serwisownia rowerów, która umożliwia dokonywanie drobnych napraw. Park oferuje również swoim gościom - do bezpłatnego korzystania - dobrze utrzymane boiska do piłki nożnej, piłki siatkowej i badmintona.

Hotel Julinek i pole namiotowo-kempingowe
Przy Parku Rozrywki, w sercu Puszczy można zatrzymać się na dłużej. Hotel liczący 140 komfortowych miejsc z wygodnymi łóżkami jest właśnie po gruntownym remoncie i zapewnia całodzienne wyżywienie. Elementy dekoracyjne hotelu nawiązują do historii i klimatu miejsca. Położone nieopodal pole namiotowo-kepmpingowe posiada pełny dostęp do infrastruktury hotelowej.

 

Od października do kwietnia organizujemy wycieczki Akademii Wiewiórki Julki, natomiast w sezonie letnim wycieczki pakietowe w Parku Rozrywki Julinek.

Akademia Wiewiórki Julki jest adresowana dla dzieci młodszych:

I pakiet przedszkolny: spacer po KPN, zajęcia plastyczne, sala zabaw, posiłek, upominek od wiewiórki Julki - 4h/49zł.

II pakiet dla klas 1-3: spacer po KPN, zajęcia plastyczne, zwiedzanie Wystawy Sztuki Cyrkowej, sala zabaw, ciepły posiłek, upominek od wiewiórki Julki - 5h/49 zł.

Pakietowe wycieczki w sezonie letnim w Parku Rozrywki Julinek:

I pakiet dla dzieci 4-12l, 5h, 49 zł.: park linowy (2trasy), mini golf, samochodziki na pedały, kraina dmuchańców, animacje cyrkowe, zwiedzanie Wystawy Sztuki Cyrkowej, ciepły posiłek.

II pakiet dla dzieci 13-16l, 6h, 69 zł.: park linowy (nielimitowane wejście), mini golf, kraina dmuchańców, zwiedzanie Wystawy Sztuki Cyrkowej, ciepły posiłek. - 6h

Organizujemy również wycieczki 2 i 4 dniowe dla dzieci w Hotelu Julinek***

 

Zdjęcia: Park Rozrywki Julinek/Hotel Julinek

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek z dziećmi:

Adres:

Park Rozrywki Julinek/Hotel Julinek
Julinek 1 05-084 Leszno k/Warszawy

Telefon kontaktowy: 22 611 61 22
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www: www.julinek.com.pl 
Parking dla autobusów:

TAK

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

49-69 zł

Cennik przewodników: nie dotyczy
Minimalny czas zwiedzania: 4 godz.
Maksymalny czas zwiedzania:

6 godz.

Godziny i dni otwarcia:

kwiecień - otwarte w weekendy: 10:00-18:00, w dni powszednie: 12:00-18:00 maj - otwarte w weekendy: 10:00-18:00, w dni powszednie: 12:00-18:00 czerwiec - otwarte w weekendy: 10:00-19:00, w dni powszednie: 12:00-18:00 lipiec - otwarte w weekendy: 10:00-19:00, w dni powszednie: 10:00-19:00 sierpień - otwarte w weekendy: 10:00-19:00, w dni powszednie: 10:00-19:00 wrzesień - otwarte w weekendy: 10:00-18:00, w dni powszednie: 09:00-16:30

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

 brak informacji

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

Od października do kwietnia organizujemy wycieczki Akademii Wiewiórki Julki, natomiast w sezonie letnim wycieczki pakietowe w Parku Rozrywki Julinek.

Stałe ekspozycje:

Wystawa Sztuki Cyrkowej

 

Ostatnio zmieniany piątek, 06 wrzesień 2019 11:07

Artykuły powiązane

  • Szyb Maciej w Zabrzu Szyb Maciej w Zabrzu
    Szyb Maciej to obiekt będący kopalnią w miniaturze. Trasa zwiedzania prowadzi od szczytu wieży wyciągowej przez serce kopalni, czyli maszynę wyciągową po zerknięcie w głąb ziemi. Na terenie kompleksu znajduje się hałda pokopalniana, wpisana w rejestru zabytków, przed którą ustawiona jest scena będąca byłym wiaduktem łączącym kompleks z Gliwicami. Jesteśmy jedynym obiektem w Województwie Śląskim znajdującym się jednocześnie na Szlaku Zabytków Techniki oraz Szlaku Kulinarnym „Śląskie Smaki”.
  • Park Rozrywki Rodzinka Park Rozrywki Rodzinka
       Park Rozrywki Rodzinka to nowoczesny wymiar zabawy i edukacji, wychodzący naprzeciw marzeniom i potrzebom dzieci oraz ich opiekunów. To idealne miejsce dla aktywnego rozwoju dzieci. Ogromna przestrzeń obiektu rozwija wyobraźnię, inspiruje, pobudza ciekawość i chęć odkrywania świata.


Julinek, mazowieckie.
Polska ,05-084

Przyjaciele Portalu

Książki na drogę

Jak zostać czarownicą w t...

on 22 sierpień 2019
Jak zostać czarownicą w tydzień? - recenzja

Eliza Kiszonka mieszka w małym, szarym miasteczku w małym mieszkanku nad małym sklepikiem prowadzonym przez...

Kaczątko zwane Guzikiem -...

on 22 sierpień 2019
Kaczątko zwane Guzikiem - recenzja

Kolejna odsłona przygód Jasmine Green z Dębowej Farmy. Mama Jasmine jest weterynarzem, a ojciec zajmuje...

Psierociniec. Kocia lista...

on 22 sierpień 2019
Psierociniec. Kocia lista życzeń - recenzja

Remik, pies poeta, którego wiersze zmieniają rzeczywistość, zostaje porwany! Autorami spisku są przebiegłe i samolubne...

Strzeżcie się, smoki! - r...

on 20 sierpień 2019
Strzeżcie się, smoki! - recenzja

Claudette, nieustraszona pogromczyni olbrzymów i smoków, nie boi się żadnego niebezpieczeństwa, jest na bakier z...

« »
© 2019 Podrozezklasa.pl. All Rights Reserved.