środa, 01 maj 2019 18:59

Bilet do teatru za 350 groszy - Dzień Teatru Publicznego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dzień Teatru Publicznego Dzień Teatru Publicznego
To już piąta edycja Dnia Teatru Publicznego. Dzień ten został zainicjowany w 2015 roku, kiedy Teatr Narodowy, a zarazem teatr publiczny w Polsce świętował 250-lecie swojego istnienia. Świętowaniu, jak w poprzednich edycjach, towarzyszy akcja „Bilet do teatru za grosze”. W tym roku w około 100 teatrach z 40 polskich miast można kupić bilet na przedstawienie za... 350 groszy.

Wśród spektakli prezentowanych w ramach tej akcji można znaleźć wiele tytułów dla rodziny czy też samych dzieci. Przykładowo w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie można zobaczyć "Arabelę, w Olsztyńskim Teatrze Lalek sztukę "Fru Fru", w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku "Hobbita", a w Katowicach w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora "Ateneum" "Ile żab waży księżyc". 

Spis wszystkich przedstawień dostępnych w ramach akcji można znaleźć na stronie: www.dzienteatrupublicznego.pl 

Na koniec warto dodać, że bilet za 350 groszy będzie dostępny wyłącznie w kasach teatrów, a przedstawienia będą prezentowane nie tylko 18 maja, ale także przez cały następny tydzień.

Ostatnio zmieniany środa, 01 maj 2019 19:18

Artykuły powiązane

  • 23 Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik 23 Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
    23 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 23 edycja Pikniku Naukowego organizowanego przez Centrum Nauki Kopernik i Polskie Radio. Prawie 1000 pokazów prezentowanych przez prawie 200 wystawców z Polski i zagranicy w 7 strefach tematycznych. Od 11:00 do 20:00 wszystkich odwiedzających czekać będzie prawdziwie naukowa uczta. No i co istotne: wstęp będzie wolny.