Co nowego?

czwartek, 21 październik 2021 09:46

Podrozezklasa.pl partnerem Akcji #JedziemynaWycieczkęSzkolną

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zeszły rok był dla uczniów wielką próbą. Zdalne nauczanie, ograniczenie kontaktów rówieśniczych, niezrozumiałe ograniczenia uderzające w naturalną dziecięcą wolność i chęć poznawania i ruchu, to wszystko było trudne do wytrzymania. Ograniczenia dotknęły również możliwości podróżowania i spędzania wspólnego czasu podczas wycieczek szkolnych.

Było to trudne nie tylko dla dzieci, ale też dla wielu ludzi, którzy z pasją angażowali się w organizację wycieczek szkolnych. Dla wielu jest to sposób na życie, realizację życiowych celów czy też po prostu utrzymanie rodziny. 

Nasz portal podrozezklasa.pl ma na celu wspieranie zarówno dzieci, nauczycieli, rodziców, ale także organizatorów turystyki szkolnej, dlatego z chęcią odpowiedzieliśmy na zaproszenie dołączenia do akcji #JedziemynaWycieczkęSzkolną. Na stronie akcji www.jedziemynawycieczkeszkolna.pl można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań związanych z organizacją wycieczek szkolnych w trudnym roku szkolnym 2021/2022. Można tutaj uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i uzyskać merytoryczną pomoc przy organizacji wycieczek w tym roku szkolnym. Można też podzielić się tutaj własnymi doświadczeniami i inspiracjami. 

Polecamy i zapraszamy do współuczestnictwa w akcji:

www.jedziemynawycieczkeszkolna.pl 

Artykuły powiązane

  • Lista celów wycieczek szkolnych podanych przez Ministerstwo Edukacji - program "Poznaj Polskę" Lista celów wycieczek szkolnych podanych przez Ministerstwo Edukacji - program "Poznaj Polskę"
    Kilkaset destynacji, kościołów, muzeów, czy miejsc pamięci zostało ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji na liście miejsc, do których wycieczka szkolna może być dofinansowana nawet do 80% wartości kosztów.
  • Miasto pełne tajemnic - wycieczka do Wałbrzycha Miasto pełne tajemnic - wycieczka do Wałbrzycha
    Wałbrzych to spore miasto leżące na Dolnym Śląsku, skrywające wiele ciekawych zakątków i ciągle nieodkrytych tajemnic. W ostatnich latach najczęściej wspomina się to miasto przypominając czasy II wojny światowej, podczas której szczególnie aktywni byli tutaj Niemcy, budując różnego rodzaju budowle i umocnienia, których przeznaczenie nie do końca jest ustalone. To tutaj właśnie poszukiwacze tajemnic szukają tzw. złotego pociągu wiozącego w swoim składzie mityczne niemal skarby. Niemniej jednak równie ciekawa jest dawniejsza historia miasta i jego okolic. Szczególną "perłą w koronie" regionu jest wspaniały Zamek Książ sięgający swoją historią XIII wieku.

Przyjaciele Portalu

Książki na drogę

Małe Licho i babskie spra...

on 11 listopad 2021
Małe Licho i babskie sprawki. Recenzja

Bożek to chłopiec niezwyczajny, choć jednocześnie bardzo zwyczajny. Brzmi to jak wstęp do opisu superbohatera,...

Lalani z dalekich mórz. R...

on 29 wrzesień 2021
Lalani z dalekich mórz. Recenzja

Lalani to niepozorna dwunastolatka mieszkająca na wyspie okrążonej niezmierzonymi wodami. Głównym punktem tej wyspy jest...

Kuba na tropie czyli wszy...

Kuba na tropie czyli wszystko to, czego nie powiedzą wam w szkole. Recenzja

Często trudno jest "zarazić" (to mało popularne dziś słowo) dzieci i młodzież zainteresowaniem do historii...

Jak założyć magiczny skle...

on 27 kwiecień 2021
Jak założyć magiczny sklepik w tydzień. Recenzja

Magenta Nagła powraca! I to z przytupem. W dodatku nie zważając na nic robi magiczne...

« »
© 2021 Podrozezklasa.pl. All Rights Reserved.