czwartek, 21 październik 2021 09:46

Podrozezklasa.pl partnerem Akcji #JedziemynaWycieczkęSzkolną

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zeszły rok był dla uczniów wielką próbą. Zdalne nauczanie, ograniczenie kontaktów rówieśniczych, niezrozumiałe ograniczenia uderzające w naturalną dziecięcą wolność i chęć poznawania i ruchu, to wszystko było trudne do wytrzymania. Ograniczenia dotknęły również możliwości podróżowania i spędzania wspólnego czasu podczas wycieczek szkolnych.

Było to trudne nie tylko dla dzieci, ale też dla wielu ludzi, którzy z pasją angażowali się w organizację wycieczek szkolnych. Dla wielu jest to sposób na życie, realizację życiowych celów czy też po prostu utrzymanie rodziny. 

Nasz portal podrozezklasa.pl ma na celu wspieranie zarówno dzieci, nauczycieli, rodziców, ale także organizatorów turystyki szkolnej, dlatego z chęcią odpowiedzieliśmy na zaproszenie dołączenia do akcji #JedziemynaWycieczkęSzkolną. Na stronie akcji www.jedziemynawycieczkeszkolna.pl można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań związanych z organizacją wycieczek szkolnych w trudnym roku szkolnym 2021/2022. Można tutaj uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i uzyskać merytoryczną pomoc przy organizacji wycieczek w tym roku szkolnym. Można też podzielić się tutaj własnymi doświadczeniami i inspiracjami. 

Polecamy i zapraszamy do współuczestnictwa w akcji:

www.jedziemynawycieczkeszkolna.pl 

Artykuły powiązane

  • Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy
    Smart Kids Planet to pierwsze w Polsce innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci w wieku 0-10 lat. Inwestycja powstała w oparciu o światowy trend „edutainment”, czyli edukację poprzez rozrywkę.
  • Muzeum Historii Partaczy Muzeum Historii Partaczy
    Muzeum Historii Partaczy to pierwsza i jedyna toruńska, interaktywna placówka ukazująca życie średniowiecznych rzemieślników. Muzeum istnieje od 2016 roku i mieści się w samym centrum toruńskiej starówki, przy ulicy Chełmińskiej 5 - barokowym spichlerzu z 1756 roku, zaledwie 100 metrów od Ratusza Staromiejskiego.