Energylandia

Energylandia

Park Rozrywki Energylandia jest obecnie numerem 1 w Europie pod względem ilości roller coasterów! Jest ich tu aż 18! Są to min. Zadra, Hyperion, Speed Water Coaster czy Abyssus.

Energylandia to miejsce idealne na wspólną, rodzinną rozrywkę! Dzieci znajdą swoje miejsce w BAJKOLANDII gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i atrakcje przyniosą im niezapomniane emocje i fantastyczne wspomnienia. Dla naszych Gości udostępniamy 23 atrakcje od 2 roku życia!
Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które w gronie najbliższych chcą spędzać niezapomniane chwile. 
Dla wszystkich poszukujących skrajnych emocji i niesamowitych odczuć, przygotowana została strefa EKSTREMALNA. Na tych najodważniejszych śmiałków, gotowych wyruszyć w skrajnie ekstremalną wyprawę czeka najwyższy mega coaster w Europie - Hyperion czy rekordowy Speed Water Coaster - najwyższy wodny roller coaster na świecie.
Kolejną, strefą Energylandii jest SMOCZY GRÓD. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków, daje się odczuć już na samym wejściu, na którym wita nas kolejka widokowa Dragon Adventure. Nowa strefa AQUALANTIS jest już szóstą częścią i tak jak pozostałe sektory skrywa w sobie moc atrakcji i niespodzianek. Zajmująca, aż 6 hektarów Aqualantis ze swą największą atrakcją Abyssus, który jest Double Launch Coasterem typu Shockwave, jest stylizowane na starożytne miasto Atlantis. Uliczki królestwa oceanu zaprowadzą zwiedzających do flagowego roller coastera Abyssus, rodzinnej zabawy podczas przejażdżki EKIPA Light Explorers, kliku mniejszych karuzel dla młodszych gości oraz do nowo otwartych punktów gastronomicznych i stref wypoczynkowych, pokazu Aqua Jump i wielu więcej.

Zwieńczeniem całości jest strefa wodna BIG MILK WATER PARK, TROPICAL FUN oraz nowość EXOTIC ISLAND dająca możliwość poczucia się jak na tropikalnej wyspie. Strefa wodna w Energylandii jest jednocześnie największym, odkrytym Parkiem Wodnym w Polsce o powierzchni liczącej ponad 46000m2, czyli niemal 5 hektarów. Do dyspozycji Gości jest 20 unikatowych zjeżdżalni. Wszystkie atrakcje parku wodnego Energylandii są w cenie biletu wstępu. Odwiedzający mają swobodny dostęp do wszystkich atrakcji wodnych, z których mogą korzystać bez żadnych limitów.

 
Absolutną premierą nadchodzącego sezonu 2022 będzie słodka dolina – Sweet Valley.
Prawdopodobnie każdy w dzieciństwie marzył o tym, by przenieść się do krainy zbudowanej z lizaków, tabliczek czekolady i waty cukrowej! Słodycze w końcu to coś, co uwielbiają szczególnie dzieci, choć wśród dorosłych nie brakuje łakomczuchów. Taka też będzie tematyzacja nowego sektora rozrywkowego, zlokalizowanego pomiędzy strefą Smoczy Gród i Aqualantis.

Park Energylandia realizuje bon turystyczny umożliwiając całym rodzinom wspólną zabawę! Jako jedyni w Polsce udostępniamy realizację bonu turystycznego online.

Energylandia to także spektakularne widowiska wśród nich pokazy kaskaderskie Extreme SHOW z udziałem ciężarówek i super szybkich samochodów oraz odważnych kaskaderów. Na całe rodziny czekają występy najznamienitszych tancerzy, akrobatów oraz cyrkowców prezentujący m.in. piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki.
Wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku.

 

{youtube}y4qbtuQnJfs{/youtube}

 

Energylandia jest źródłem nie tylko wielkich emocji, ale również szerokiej wiedzy! W cenie jednego biletu, otrzymujemy dostęp do wszystkich atrakcji Parku Rozrywki, Water Parku jak i licznych pokazów naukowych. Przygotowane na potrzeby szkół pokazy edukacyjne w przyjazny sposób dostarczają wiedzy z zakresu fizyki, chemii, historii, ale i tańca! Na 43 hektarowym terenie znajduje się ponad 60 punktów gastronomicznych, w tym kilka obiektów przygotowało specjalne menu dla grup szkolnych. Wycieczki odnajdą na miejscu niemalże 30 interaktywnych gier i zabaw oraz 6 różnych stref rozrywki, w których znajdą atrakcje odpowiednie dla każdej grupy wiekowej!

 Galeria zdjęć:

Fotografie: materiały prasowe Energylandia

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Park Rozrywki Energyladia

al. 3 Maja 2, 32-640 Zator

Telefon kontaktowy: tel: 33 486 15 01, 33 4861500
Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adres www:

www.energylandia.pl 

Parking dla autobusów:

TAK

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

Przedszkolaki: Pn. – pt.: 49 zł/ os.

Uczniowie szkół podstawowych, klasy 1-6 : Pon. – pt.: 69 zł/os.

Uczniowie szkół podstawowych:*, klasy 7-8: Pon. – pt.: 79 zł /os.

Szkoły ponadpodstawowe i studenci: Pon. – pt.: 109 zł /os.

 

1 opiekun na 10 uczniów za 1zł/os, pilot- 1 zł/os, kierowca- gratis

Cennik przewodników:

brak informacji

Minimalny czas zwiedzania: 3 h
Maksymalny czas zwiedzania:

10 h

Godziny i dni otwarcia:

https://energylandia.pl/o-nas/godziny-otwarcia/ 

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

nie dotyczy

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA