Gamescape Adventure Rooms - gry miejskie w Krakowie

Gamescape Adventure Rooms - gry miejskie w Krakowie

Wyjątkowy escape room w Krakowie. Warunki? Wiek 7 lat. Więcej nie stawiamy żadnych! Za to w zamian dajemy wiele – specjalnie przygotowane scenariusze (dla Maluchów: Zaginione Kryształy, dla Starszaków np. Skrzynie Umarlaków), możliwość organizacji poczęstunku, świetną zabawę i generalne przepocenie szarych komórek. Przyjemne z pożytecznym? 


WYCIECZKA DO KRAKOWA? WYJAZD MUSI BYĆ NIEZAPOMNIANY!

W Gamescape kochamy Kraków. To oczywiste! Chcemy, aby Wasz przyjazd tutaj był rewelacyjny. Po zabytkach i opowieściach o historii miasta, zapraszamy na niecodzienną formę rozrywki, która uczy współpracy, myślenia pod presją czasu, a do tego jest prawdziwą frajdą dla Dużych i Małych. Obiecujemy, że tego wyjazdu nie zapomnicie długo. Szczególnie, że po wszystkim wyślemy Wam pamiątkowe zdjęcie. Atrakcje dla dzieci Kraków? Tylko Gamescape!

 
ESCAPE ROOM TO NIE BUŁKA Z MASŁEM. I DLATEGO JEST WYJĄTKOWY!

Zobaczcie, jak dzieci i młodzież radzą sobie z myśleniem pod presją czasu, jak pracują zespołowo, kto z nich jest Mózgiem Operacji, a kto Liderem? To nietypowa lekcja umiejętności miękkich, logicznego myślenia, a nawet angielskiego – wystarczy, że wybierzecie scenariusz w tym języku. Korzyści edukacyjnych jest wiele, odpowiedź tylko jedna – zapraszamy do naszych pokoi zagadek w Krakowie!


ZWIEDZANIE KRAKOWA?
Zapraszamy Cię do nowej formuły, którą znajdziesz tylko u nas. Połącz zwiedzanie miasta z rozwiązywaniem zagadek i szukaniem skarbów. Mamy dla Ciebie specjalnie przygotowane trasy po największych zabytkach, wirtualnego przewodnika i moc emocji! I nie, nie musicie znać miasta – pokieruje Was GPS-geocaching.

 

 {youtube}-Ljs2lVXQHI{/youtube}

 

EDUKACYJNA ROZRYWKA

Gry miejskie pełne zagadek po Krakowie, gdzie poszczególne wskazówki do ich ukończenia są̨ wyświetlane na specjalnie do tego przystosowanych iPadach. Taka gra miejska zapewnia:

  • trening umiejętności i współpracy młodych umysłów
  • 2 godziny zabawy i rozwoju na powietrzu
  • nietypowe zwiedzanie Krakowa
  • zagadki Augmented Reality (AR) – z rozszerzoną rzeczywistością – nie trzeba gogli, by zobaczyć przedmioty czy postacie w 3D!
  • każda drużyna otrzymuje iPada ze specjalną trasą pełną zagadek
  • dodatkowo na Państwa życzenie gra może być przeprowadzona w języku angielskim

 

Galeria zdjęć:

Zdjęcia: Gamescape Adventure Rooms (escape rooms), gry miejskie z rozszerzoną rzeczywistością AR po Krakowie

  

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2024

Adres:

Gamescape Adventure Rooms (escape rooms), gry miejskie z rozszerzoną rzeczywistością AR po Krakowie
Tadeusza Kościuszki 74, 30-114 Kraków

Telefon kontaktowy:

+48 789 315 401

Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres www:

www.gamescape.pl 

Parking dla autobusów:

Informacje na temat aktualnej możliwości parkowania autobusów pod nr telefonu 789 315 401 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych:

Wejście do Adventure Room/Escape Room - 45 PLN za ucznia, opiekunowie wchodzą gratis.

Cennik przewodników:

brak informacji

Minimalny czas zwiedzania:

1 h

Maksymalny czas zwiedzania:

2,5 h

Godziny i dni otwarcia:

Adventure Rooms (pokoje zagadek): dni powszednie: od 13:00, ostatnie wejście do pokoju zagadek o 21:05, weekendy: od 10:00, ostatnie wejście o 21:05 Gry miejskie: Legendy Krakowskie - niedziele od 14:20. Pozostałe (w zależności od gry): PN-PT od 14:15 do 18:40 (ostatnia gra), SB-ND -10:00-18:40 (ostatnia gra)

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

brak informacji

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

https://gamescape.pl/atrakcje-dla-dzieci-krakow/ 

Stałe ekspozycje: Adventure Rooms czyli pokoje zagadek: 1. Klątwa Smoka 2. Protokół CH.I.M.E.R.A. 3. Zaklęte Amulety 4. Skrzynie Umarlaków 5. Starcie Mistrzów Gry miejskie z technologią rozszerzonej rzeczywistości AR: 1. Legendy Krakowskie 2. Osiem portali

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA