x najlepsze biuro podrozy – turystyka szkolna

 • Biuro Podróży "Szczypta Świata"

  Biuro podróży „Szczypta Świata” powstało z pomysłu dynamicznych osób, które tworząc dla Państwa ofertę postanowiły połączyć pełen profesjonalizm z dbałością o Państwa portfel…to gwarancja fachowej obsługi i wysoka jakość o atrakcyjnej cenie.

 • Biuro Podróży DAMAR

  Działamy na rynku już od 2000 roku. Od wielu lat współpracujemy z placówkami oświatowymi. Specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek szkolnych - jedno i wielodniowych, zielonych i białych szkół.

 • Biuro Podróży Ecotravel

  Nieprzerwanie od 16 lat organizujemy imprezy turystyczne w Polsce i za granicą. Naszą specjalnością jest turystyka szkolna i młodzieżowa a jeśli chodzi o nasze ulubione regiony Polski to Jura Krakowsko-Częstochowską jest naszym nr 1.

 • Biuro Podróży FOKUS

   

  Biuro Podróży Focus specjalizuje się głównie w organizacji wycieczek szkolnych.  

 • Biuro Podróży Szarpie Travel

  Firma zrodziła się z naszej prywatnej pasji do podróży. Nasze początki to wyjazdy harcerskie organizowane w gronie przyjaciół: wyprawa na Mont Blanc, zwiedzanie Afryki Zachodniej, podczas którego zdobyliśmy Kilimandżaro, Indie, Nepal i wiele innych… Moglibyśmy godzinami o nich opowiadać.

 • Biuro Turystyczne Horyzont

  Biuro Turystyczne Horyzont zajmuje się profesjonalną organizacją wycieczek szkolnych i wyjazdów integracyjnych dla firm. 

 • Biuro Turystyki Szkolnej Eurotramping

   

  Eurotramping już od 25 lat jest organizatorem wycieczek szkolnych po Polsce, a także poza jej granicami.

 • Biuro Turystyki Szkolnej MABA

  Jesteśmy firmą rodzinną powstałą w 2004 roku, na bazie doświadczeń zdobytych podczas wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz na koloniach.

 • Biuro Turystyki Szkolnej PROVENCE

   

  Biuro Podróży z Opola, charakteryzujące się bogatą ofertą wycieczek szkolnych po Polsce i poza jej granicami. 

 • Biuro Turystyki UNITUR

  Biuro Turystyki UNITUR jest organizatorem turystyki od 1992 roku. Firma działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach i od początku działalności specjalizuje się w wypoczynku dzieci i młodzieży oraz grupowych wyjazdach integracyjnych dla zakładów pracy.

 • Biuro Usług Turystycznych LAZUR TRAVEL

  Biuro Usług Turystycznych Lazur Travel powstało z zamiłowania do podróżowania i turystyki aktywnej. Od zawsze wolne dni wykorzystywaliśmy na poznawanie nowych i ciekawych miejsc.

 • Centrum Kolonii i Obozów Cogito Centrum Kolonii i Obozów Cogito

  Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o. działa na rynku od 1998 roku. Turystyka dla dzieci i młodzieży to nasza pasja, której oddajemy się całym sercem.

 • INDEX Biuro Podróży

  Jesteśmy zespołem ludzi którzy łączą wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością.Naszym celem jest ciągły rozwój a pracę traktujemy jako misję.

 • Szkolne Biuro Turystyczne Szkoltur

  Szkolne Biuro Turystyczne założone zostało w 1994 roku z myślą o organizowaniu głównie wycieczek dla szkół oraz wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Książki dla uczniów na nagrody 2024 - TOP 8 pomysłów dla każdej klasy

Nagrody książkowe dla uczniów na zakończenie roku - pomysły

 Już niedługo koniec roku szkolnego 2023/2024! Ostatnie poprawki, zaliczenia, klasówki, propozycje ocen, a także przygotowanie ocen, występów, apelu, ale także nagród i prezentów dla zdolnych i wzorowych uczniów.

To niemal oczywiste, że najlepszą nagrodą za wyniki czy prezentem jest książka, dlatego przygotowaliśmy dla Was pomocne zestawienie top 8 wyjątkowych tytułów dla uczniów z każdej klasy szkoły podstawowej.

Więcej…