#JedziemynaWycieczkęSzkolną

Podrozezklasa.pl partnerem Akcji #JedziemynaWycieczkęSzkolną

Zeszły rok był dla uczniów wielką próbą. Zdalne nauczanie, ograniczenie kontaktów rówieśniczych, niezrozumiałe ograniczenia uderzające w naturalną dziecięcą wolność i chęć poznawania i ruchu, to wszystko było trudne do wytrzymania. Ograniczenia dotknęły również możliwości podróżowania i spędzania wspólnego czasu podczas wycieczek szkolnych.

Było to trudne nie tylko dla dzieci, ale też dla wielu ludzi, którzy z pasją angażowali się w organizację wycieczek szkolnych. Dla wielu jest to sposób na życie, realizację życiowych celów czy też po prostu utrzymanie rodziny. 

Nasz portal podrozezklasa.pl ma na celu wspieranie zarówno dzieci, nauczycieli, rodziców, ale także organizatorów turystyki szkolnej, dlatego z chęcią odpowiedzieliśmy na zaproszenie dołączenia do akcji #JedziemynaWycieczkęSzkolną. Na stronie akcji www.jedziemynawycieczkeszkolna.pl można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań związanych z organizacją wycieczek szkolnych w trudnym roku szkolnym 2021/2022. Można tutaj uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i uzyskać merytoryczną pomoc przy organizacji wycieczek w tym roku szkolnym. Można też podzielić się tutaj własnymi doświadczeniami i inspiracjami. 

Polecamy i zapraszamy do współuczestnictwa w akcji:

www.jedziemynawycieczkeszkolna.pl 

REKLAMA
REKLAMA