Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu działa od ponad 40 lat. Oficjalne otwarcie Teatru Dramatycznego w Elblągu odbyło się 13 listopada 1976 roku, zainaugurowane premierą spektaklu "Balladyna" Juliusza Słowackiego w reżyserii Jacka Grucy.

Teatr zachęca do odwiedzin ciekawym repertuarem zarówno dla widzów dorosłych jak i dzieci. Ośrodek Kultury Teatralnej - działający w strukturach Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, od kilkunastu sezonów zajmuje się upowszechnianiem i podnoszeniem rangi Teatru w życiu społecznym naszego regionu. Inicjatywy edukacyjne jakie proponujemy, spotykają się z roku na rok, z coraz większym zainteresowaniem i akceptacją. Nasze projekty mogą być realizowane w znacznym stopniu, nie tylko ze względu na zapotrzebowanie tego typu działaniami, ale także dzięki ogromnej pomocy ludzi życzliwych regionalnej kulturze. Głównym aspektem naszych działań od samego początku istnienia OKT jest edukacja teatralna skierowaną do środowisk uczniowskich, studenckich i kręgów pedagogicznych.

Galeria zdjęć:

Fotografie: Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Teatralna 11, 82-300 Elbląg

Telefon kontaktowy:

693123026

Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adres www:

www.teatr.elblag.pl 

Parking dla autobusów:

Brak informacji

Godziny i dni otwarcia:

zgodnie z repertuarem 
Kasa biletowa czynna: wt-pt godz. 10-18, sb 12-20 oraz godzinę przed spektaklem 
rezerwacja biletów: 55 641 97 00 w. 226, 326, 391, kasa - 392

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

Brak informacji

Planowane wydarzenia:

Brak informacji

 

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA