Minionki: Wejście Gru

Minionki: Wejście Gru

Akcja filmu dzieje się na długo przed tym, jak Gru został panem zła. Gru jest zaledwie 12-letnim chłopcem mieszkającym w domku na przedmieściach, knującym ze swojej piwnicy plany, aby w przyszłości podbić świat. Plany nie idą szczególnie dobrze. Kiedy Gru spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba i Otto, i tworzy z nimi coś w rodzaju rodziny, łączy z nimi siły. Razem budują swoją pierwszą kryjówkę, projektują pierwszą broń i starają się wykonać swoje pierwsze misje.

Kiedy niesławna supergrupa super złoczyńców Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa — Gru, ich najbardziej oddany fanboy, szuka sposobu, aby zostać ich najnowszym członkiem. Nikt jednak nie traktuje go poważnie...

 

Czas trwania:1 godz. 30 min.

Tytuł: Minionki: Wejście Gru
reżyseria: Kyle Balda
scenariusz: Matthew Fogel
gatunek: Animacja / Komedia / Przygodowy
produkcja: USA
premiera: 1 lipca 2022 

 

Zobacz zwiastun:

{youtube}01MYqPskngw{/youtube}

 

 

Przeczytaj również

Książki dla uczniów na nagrody 2024 - TOP 8 pomysłów dla każdej klasy

Nagrody książkowe dla uczniów na zakończenie roku - pomysły

 Już niedługo koniec roku szkolnego 2023/2024! Ostatnie poprawki, zaliczenia, klasówki, propozycje ocen, a także przygotowanie ocen, występów, apelu, ale także nagród i prezentów dla zdolnych i wzorowych uczniów.

To niemal oczywiste, że najlepszą nagrodą za wyniki czy prezentem jest książka, dlatego przygotowaliśmy dla Was pomocne zestawienie top 8 wyjątkowych tytułów dla uczniów z każdej klasy szkoły podstawowej.

Więcej…
REKLAMA
REKLAMA