środa, 08 maj 2019 14:13

Wielki Dzień Małej Króliczki - recenzja

Oceń ten artykuł
(1 głos)
"Wielki Dzień Małej Króliczki" Wydawnictwo Wilga "Wielki Dzień Małej Króliczki" Wydawnictwo Wilga
 Nie jest dobrze, gdy Małą Króliczkę zżera nuda. Każdy jest czymś zajęty, nikt nie ma dla niej czasu. Życie w króliczej rodzinie nie zawsze jest różowe. Na szczęście tej krytycznej sytuacji z pomocą idzie dziadek, czyli Wielki Królik, który zabiera ją na wyprawę po okolicy. No cóż... lepszy spacer z dziadkiem niż siedzenie w domu. Okazuje się jednak, że podczas takiego spaceru też może wydarzyć się wiele rzeczy.

I to absolutnie ciekawych. Bohaterowie spotykają na swojej drodze wielu znajomych, którzy nieoczekiwanie potrzebują pomocy w różnych codziennych sytuacjach. Za każdy, nawet drobny wysiłek, reagują wdzięcznością. Okazuje się, że zwykły sąsiedzki świat też może być bardzo interesujący i warto wyjść czasem z domu.

"Wielki Dzień Małej Króliczki" to nieskomplikowana, bardzo miła do czytania, tym bardziej, że pięknie ilustrowana i wydana opowieść o relacjach. O tym, że warto jest troszczyć się o innych i wyciągać pomocną dłoń do potrzebujących. O tym, że czasem warto wyjść z domu, aby spotkać się z interesującym, pełnym tajemnic światem.

Polecamy. Zwłaszcza do wieczornego czytania.

 

Autor: Haddow Swapna
Tytuł: Wielki Dzień Małej Króliczki

Wydawnictwo Wilga, 2019, książka dla dzieci 5-10 lat

https://www.gwfoksal.pl/wielki-dzien-malej-kroliczki-swapna-haddow-skue4d695f974f48e072d80.html 

 

 

Ostatnio zmieniany środa, 08 maj 2019 14:35

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA