Park Rozrywki Mandoria

Park Rozrywki Mandoria

Renesans, roller-coastery i zabawa dla całej klasy. Takiej atrakcji w centralnej Polsce jeszcze nie było. Park rozrywki Mandoria zachęca tematyzacją, dobrą lokalizacją i rozrywką dla osób w każdym wieku. Goście Miasta Przygód mogą bawić się na aż 25 familijnych atrakcjach, które łącznie zajmują powierzchnię aż czterech boisk piłkarskich – a wszystko to pod dachem, czynne cały rok.

Mandoria to rodzinny park rozrywki, który znajduje się pod Łodzią. Otworzył się latem ub.r. i ze względu na dobrą lokalizację przyciąga Gości z całego kraju.

 

Atrakcje Mandorii

Mandoria oferuje 25 atrakcji. Są to m.in.: trzy roller-coastery (w tym jedyny w kraju jeżdżący w ciemności), liczne karuzele, gigantyczny labirynt luster, samochodziki, place zabaw czy olbrzymia zjeżdżalnia. W ramach biletu wstępu można korzystać z atrakcji tyle razy, ile się chce przez cały dzień.

Atrakcje w Mandorii są rodzinne, co oznacza, że świetnie bawią się na nich dzieci w każdym wieku. Nie mają ekstremalnego charakteru, jednak emocji nie brakuje. Twórcy zadbali o duże zróżnicowanie rozrywki, a dodatkowo dostosowali atrakcje tak, by rodzic korzystał z nich wraz z dzieckiem. Wspólna zabawa jest możliwa nawet w figloraju, w którym sufity są specjalnie podwyższone – dorosły nie musi kucać, by bawić się z dzieckiem. Nie brakuje również karuzel z podwójnymi krzesełkami.

 {youtube}H-IoohyAiYA{/youtube}

 

Podróż do renesansu

Mandoria to park rozrywki, który przenosi Gości w czasie i to aż do XVI w. W jaki sposób? Jest obiektem tematycznym, czyli w całości wystylizowanym zgodnie z wybranym motywem. W tym przypadku za inspirację posłużył wiek odkryć, rozwoju i wielkich dzieł kulturowych – renesans.

Powstało więc Miasto Przygód – renesansowe miasto handlowe, w którym znajdują się port, kamienice, targ, restauracje i nawet mieszkańcy. Jest to tętniąca życiem miejscowość, która oczarowuje nie tylko atrakcjami, ale też otoczeniem i opowiadaną historią. W efekcie Goście parku zamieniają się w Odkrywców wyjątkowego miejsca, którego historia zatrzymała się na roku 1521.  Trudno tutaj o nudę.

 

Walory edukacyjne

Wizyta w Mandorii doda nauce koloru i radości. Aktualnie oferta edukacyjna parku obejmuje dwie pozycje: udział w warsztatach „Historia pieniądza”, zakończonych samodzielnym wybijaniem monety przez każdego ucznia oraz seans 3D w kinie sferycznym, podczas którego w ciekawej i angażującej formie przyrodniczego filmu animowanego przekazywane są informacje na temat pór roku.

 

Jak zaplanować przygodę?

Mandoria Miasto Przygód jest obiektem całorocznym, dlatego na zorganizowaną wycieczkę można wybrać się bez względu na sezon. Dodatkowo park w całości znajduje się w budynku, który jest i ogrzewany, i klimatyzowany, zatem pogoda nigdy nie jest przeszkodą w zabawie.

Wizytę grupy zorganizowanej należy umówić z wyprzedzeniem. Najwygodniej dokonać tego mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (+48 798 794 293).  Dodatkowe informacje na temat parku i jego atrakcji znajdują się na stronie mandoria.com.

 

Galeria zdjęć:

Zdjęcia: Park rozrywki Mandoria

  

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2022

Adres:

Park rozrywki Mandoria
u. Miasto Mody 2
95-030 Rzgów

Telefon kontaktowy:

512 648 642

Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adres www:

www.mandoria.com 

Parking dla autobusów:

Tuż przy parku rozrywki. Bezpłatny.

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych:

Grupy zorganizowane:

Już od 60 zł za osobę. (Bilet wstępu jest całodzienny i uprawnia do nielimitowanego korzystania ze wszystkich atrakcji, z wyłączeniem gier zręcznościowych z nagrodami). 1 opiekun na 10 osób - wstęp gratis + voucher na gastronomię i napoje.

 

Goście indywidualni:

109 zł / bilet (przy zakupie w kasie), 99 zł / bilet (przy zakupie online). Dzieci do 85 cm wzrostu mają wstęp BEZPŁATNY. W parku honorowana jest Karta Dużej Rodziny. Szczegółowy Cennik znajduje się na stronie: https://mandoria.com/bilety/#cennik

Cennik przewodników:

brak

Minimalny czas zwiedzania:

2-3 godziny

Maksymalny czas zwiedzania:

8 godzin

Godziny i dni otwarcia:

poniedziałek – czwartek, godz. 10:00 – 18:00
piątek, godz. 10:00 – 20:00
sobota – niedziela, godz. 10:00 – 18:00

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

Oferta edukacyjna parku rozrywki Mandoria aktualnie obejmuje:

- Warsztaty „Historia pieniądza” (5 zł/os.) – zajęcia zakończone samodzielnym wybijaniem monety przez każdego uczestnika

- Seans 3D w kinie sferycznym (5 zł/os.) – animacja pt. „Zaczarowany globus” – film o tematyce przyrodniczej, rekomendowany wiek 5-12 lat.

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

Rezerwacje wycieczki odbywają się telefonicznie (+48 798 794 293) i mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Stałe ekspozycje:

Mandoria oferuje ponad 25 atrakcji. Są to m.in.: trzy roller-coastery (w tym jedyny w kraju jeżdżący w ciemności), liczne karuzele, gigantyczny labirynt luster, jeżdżące buty, gigantyczny figloraj, place zabaw, czy olbrzymia zjeżdżalnia. W ramach biletu wstępu można korzystać z atrakcji tyle razy, ile się chce przez cały dzień.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA