środa, 19 lipiec 2023 19:24

Wycieczki szkolne po Wielkopolsce - ebook pełen inspiracji

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Poznaj Wielkopolskie z klasą - okładka ebooka Poznaj Wielkopolskie z klasą - okładka ebooka
Jeśli szukasz inspiracji na wycieczkę ze swoją klasą po województwie wielkopolskim to polecamy bardzo ciekawe opracowanie przygotowane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną pt.: "Poznaj Wielkopolskę z klasą!". W tym 76-stronicowym ebooku znajdziesz 22 gotowe programy wycieczek szkolnych jedno- dwu- lub trzydniowych.

Proponowane przez WOT wycieczki prowadzą po najciekawszych atrakcjach Wielkopolski. To nie tylko sztandarowe dla tego województwa destynacje turystyczne jak Poznań czy Gniezno. Na trasie opracowanych wycieczek szkolnych znajdują się także inne miejscowości i atrakcje, do których warto przyjechać z uczniami z różnych grup wiekowych. Mamy tutaj na przykład Basztę Dorotka w Kaliszu, Kopalnię Soli w Kłodawie czy Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej, a także wiele innych. Każda z propozycji zawiera plan godzinowy, opis miejsc, przewiduje czas na posiłki i propozycje punktów gastronomicznych, w których można smacznie i niedrogo zjeść. Znajdziesz tutaj również propozycje miejsc noclegowych. W przewodniku zawarte są także ceny biletów wstępu oraz adresy stron internetowych atrakcji. 

Przewodnik ten pozwoli wychowawcom bez problemu samodzielnie przygotować wycieczkę bądź zlecić organizację wycieczki wybranemu biuru podróży.

Ebook można pobrać pod tym adresem:

http://wielkopolska.travel/wp-content/uploads/2023/06/wycieczki_szkolne_wielkopolska.pdf 

Ostatnio zmieniany środa, 19 lipiec 2023 20:05