Westernowy Park Rozrywki Twinpigs

Westernowy Park Rozrywki Twinpigs

TWINPIGS to pierwszy w Polsce  Park Rozrywki czerpiący garściami z amerykańskich klasyków. Ponad 10 hektarów miasteczka podzielono na tematyczne strefy nawiązujące do historii i kultury zza oceanu. Odkrywanie Ameryki rozpoczyna się wraz z Kolumbem, przy zacumowanym tuż przy wejściu do Parku legendarnym statku Santa Maria.

Dalej na Gości czeka hawajska plaża, stacja kosmiczna i meksykańska hacjenda. W strefie leśnej można poznać ciekawostki związane z życiem rdzennych Amerykanów, a gry kreatywne zapewnią doskonałą zabawę całej rodzinie. Prócz parków linowych, wielowymiarowych kin, gier w technologii rozszerzonej rzeczywistości i karuzel, TWINPIGS pełny jest także miejsc piknikowych, zacisznych zakątków, w których można złapać oddech i doskonale wypocząć.

W Twinpigs świetnie bawią się zarówno dzieciaki w wieku szkolnym, jak i maluchy. Dla najmłodszych gości czekają m.in. figloraje, dmuchańce i zagroda ze zwierzętami. Na terenie Amerykańskiego Parku Rozrywki działa także komfortowy i dobrze wyposażony Pokój Rodzica.

Przed przyjazdem do Twinpigs nie musisz sprawdzać prognozy pogody. W miasteczku zabawa trwa przez cały sezon. W upalne dni dzieci szaleją na parkach linowych w strefie leśnej, a podczas deszczu oglądają filmy 360 stopni.

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach, zaraz przy zjeździe z „wiślanki”.

Galeria zdjęć:

Źródło: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Westernowy Park Rozrywki Twinpigs
44-240 Żory, ul. Katowicka 24

Telefon kontaktowy: 324160808
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www:

www.twinpigs.zory.pl 

Parking dla autobusów:

Tak

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

Bilet grupowy min. 20 osób = 49zł /os. 
Bilet grupowy szkolny = 39zł /os. 
Bilet grupowy przedszkolny = 35zł /os.

Cennik przewodników: Przewodnik wliczony w cenę pobytu grupy zorganizowanej.
Minimalny czas zwiedzania: 3 godziny
Maksymalny czas zwiedzania:

1 dzień

Godziny i dni otwarcia:

pn-pt 10 - 18 
sb-nd 10-19

 

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

Nie dotyczy

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych: Wycieczka może odbywać się w ciągu dwóch dni. Na terenie obiektu znajduje się Hotel (***) oraz pokoje noclegowe stylizowane na cele więzienne. 
Możliwe dodatkowe wykupienie obiadu dla grupy.
Stałe ekspozycje:

brak informacji

Planowane wydarzenia:

Rozpoczęcie Sezonu MOTO, Oficjalne otwarcie parku, Festival Country

 

Reklama

{source}
<div id="7bae0f57-5612-411e-93dc-09848af66f61"></div> <script type="text/j-avascript"> var widgetParams = "{ 'Id':'7bae0f57-5612-411e-93dc-09848af66f61','AffId':'11809'}"; var params=encodeURIComponent(JSON.stringify(widgetParams)); var link = 'https://weben1.com/ElasticWidget2/Generate?query='+params; var iframe = document.createElement('iframe'); iframe.frameBorder=0; iframe.width = "100%"; iframe.height="205px"; iframe.id="webe"; iframe.setAttribute("src", link); document.getElementById("7bae0f57-5612-411e-93dc-09848af66f61").appendChild(iframe); </script>
{/source}

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA