wtorek, 14 styczeń 2020 09:44

Strefa GO4Robot

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Strefa GO4Robot Strefa GO4Robot
  Nowe miejsce na mapie Poznania w Galerii Malta otwarte w godzinach 10:00-20:00. Przestrzeń, w której Twoje dziecko może odkryć niezwykły świat nowych technologii i przekonać się, że nauka nie musi być nudna!

Od 2015 roku tworzymy Akademię GO4Robot. Kilka tysięcy kursantów już ukończyło nasze kursy. Na czele jest Jarek i Marek, ale stoi za nimi zespół pełen energii i chęci nauki dzieci nowych technologii.

Nasze programy edukacyjne są tworzone przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Każdy rok niesie za sobą nowe wyzwania dla naszych uczestników, dostosowane do ich wieku i umiejętności.

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych, sprawdzonych zestawach LEGO® EDUCATION i Cubetto, ponieważ zależy nam na jak najlepszej jakości i bezpieczeństwie.

Nasze grupy są kameralne, liczą maksymalnie 10 lub 14 osób. W trosce o jak największy komfort, każde zajęcia prowadzone są przez dwóch, wykwalifikowanych trenerów. Zależy nam aby dziecko, które potrzebuje pomocy, uzyskało ją jak najszybciej.

Twoje dziecko może uczyć się z nami nawet przez 6 lat. Nasz program edukacyjny rozpoczynają dzieci już od 4 roku życia.

Galeria zdjęć:

Żródło: Go4Robot

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Strefa GO4Robot
Maltańska 1 Poznań

Telefon kontaktowy: 668115750
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Adres www:

https://go4robot.pl/lokalizacja/poznan 

Parking dla autobusów:

Tak

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych:

Warsztaty od 250zł netto za grupę

Cennik przewodników: pnie dotyczy
Minimalny czas zwiedzania: 60 minut
Maksymalny czas zwiedzania:

180 minut

Godziny i dni otwarcia:

Codziennie od 10:00 do 20:00

Lekcje muzealne/warsztaty dla szkół:

 

https://go4robot.pl/lokalizacja/poznan/warsztaty 
Ważne informacje dla wycieczek szkolnych: Brak
Stałe ekspozycje:

Brak

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 10:34

Artykuły powiązane

  • Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
      Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu jest jednym z ulubionych miejsc spacerowych Poznaniaków, przestrzenią spotkań kulturalnych oraz miejską ostoją różnorodności biologicznej. Otwarty w 1925 roku obiekt początkowo liczył jedynie 2,5 ha powierzchni. Aktualnie na terenie blisko 22 ha prezentowanych jest kilka tysięcy gatunków roślin, pochodzących niemal ze wszystkich kontynentów.
  • Wielkopolskie Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach Wielkopolskie Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach
    Historia rakoniewickiego muzeum sięga czerwca 1974 roku, kiedy to przedstawiciele władz miasta, lokalni i wojewódzcy działacze – głównie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Ochotniczej i Zawodowej Straży Pożarnej dokonali otwarcia muzealnej placówki pożarniczej. Na ich starania bez wątpienia wpłynęła idea ratowania przed zniszczeniem starego sprzętu strażackiego oraz zrujnowanego, ponad 200-letniego budynku byłego zboru ewangelickiego. Przez następne 45 lat swojego funkcjonowania muzeum powiększyło swoją przestrzeń ekspozycyjną o następne trzy budynki, ratując i udostępniając zwiedzającym kolejne eksponaty oraz publikacje książkowe.  W 1995 roku Muzeum stało się Odziałem Zamiejscowym Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.

8 Abpa Baraniaka
Poznań, wielkopolskie.
Polska ,61-131