Strażnicy: Harfa i Winorośl Kruków

Polecam tym razem drugi tom serii "Strażnicy" autorstwa Teda Sandersa. „Strażnicy: Harfa i Winorośl Kruków” to kontynuacja pierwszej świetnej w mojej ocenie książki „Strażnicy: Szkatułka i Ważka”.

Spotykamy tutaj naszych głównych bohaterów opowieści, czyli Horacego i Chloe. Pojawiają się też nowe postaci, które wciągają w wir opowieści o jeszcze większym tempie i rozbudowanej akcji.
Od dramatycznych wydarzeń, które rozgrywały się w siedlisku Odzczepieńców minęło zaledwie kilka dni, a Strażnicy znów muszą zewrzeć szeregi, ponieważ zbliża się nowe bliżej nieokreślone zagrożenie. W tym samym czasie na obrzeżach Chicago pojawia się nowa postać: dziewczyna o imieniu April na pchlim targu kupiła misterną ozdobę przypominającą winorośl. Ta niezwykła zdobycz założona za ucho łączy jej umysł z umysłem Barona - ukochanego psa. Tajemnicza rudowłosa kobieta namawia ją do odbycia pełnej niebezpieczeń podróży. Jej śladem podąża Doktor Jerycho razem z armią Odszczepieńców wspomaganych przez przerażające Audytorki. Jej losy splotą się z przygodami Horacego, Chloe i pozostałych Strażników wprowadzając ją i nas w nowy, nieznany i fascynujący świat.
„Strażnicy: Harfa i Winorośl Kruków” porywa, wciąga bezgranicznie do samego dna. Połknęła zarówno mnie jak i mojego 11-letniego syna, który chłonie ją do późnych godzin w nocy.
To arcyciekawa pozycja, która wciągnie każdego, który choć trochę lubi świat magii ukryty w książkach.
Polecam w podróż i na spokojne chwile w domu.

 

Autor: Ted Sanders
Tytuł: Strażnicy. Szkatułka i ważka.

Wydawnictwo Wilga, Warszawa 2016, polecamy połykaczom książek w każdym wieku

Książkę w dobrej cenie kupisz tutaj: KSIĘGARNIA ON LINE

 

Reklama

{source}
<div id="abed3554-007d-40d5-a13a-647422589b31"></div> <script type="text/javascript"> var widgetParams = "{ 'Id':'abed3554-007d-40d5-a13a-647422589b31','AffId':'11809'}"; var params=encodeURIComponent(JSON.stringify(widgetParams)); var link = 'https://weben1.com/ElasticWidget2/Generate?query='+params; var iframe = document.createElement('iframe'); iframe.frameBorder=0; iframe.width = "100%"; iframe.height="205px"; iframe.id="webe"; iframe.setAttribute("src", link); document.getElementById("abed3554-007d-40d5-a13a-647422589b31").appendChild(iframe); </script>
{/source}

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA