Park Linowy SKARBKA

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, sprawdzić swój charakter i poczuć jak adrenalina daje Ci pozytywną energię zapraszamy Cię do nas!

Nasz park linowy to jeden z największych parków linowych w Polsce. Znajduje się na terenie dawnego kamieniołomu, niedaleko, bo tylko 1,2 km  od JuraParku. Jego powierzchnia to ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych. Naturalne uwarunkowanie terenu dało nam możliwość utworzenia 6 niepowtarzalnych tras o różnym stopniu trudności i różnorodnych przeszkodach – ścianki wspinaczkowe, powietrzna deskorolka, skoki Tarzana, ruchome pomosty, sieci, tyrolka i wiele innych, to mnóstwo mocnych wrażeń!

Szkolenie, specjalna uprząż i opieka wykwalifikowanych instruktorów pozwoli Ci na bezpieczne pokonanie tras, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości. Gwarantujemy Ci wspaniałą zabawę i piękne widoki zarówno z tras, jak i naszego lokalu gastronomicznego otoczonego skałami wapiennymi.

Czy się odważysz?

Galeria:

Fotografie: Przesłane przez Park Linowy Skarbka.

 

Informacje organizacyjne dla wycieczek szkolnych:

Adres:

Park Linowy „SKARBKA”

Skarbka 49a 27-423 Bałtów

Telefon kontaktowy: 604 637 405
Adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adres www:

www.parklinowyskarbka.pl 

Parking dla autobusów:

Jest parking na 200 miejsc dla autokarów i samochodów osobowych

Szczegółowy cennik dla grup zorganizowanych:

6 Tras – Trasa dla Malucha  - siatkowa – 20 zł za 2 przejścia, Trasa Żółta -  30 zł za 1 przejście, Trasa Fioletowa – 35 zł za jedno przejście, Trasa Błękitna – 35 zł za jedno przejście, Trasa Zielona   - 40 zł za jedno przejście, Trasa Czerwona  - 45 zł za jedno przejście –

Rabaty dla Grup  - 10 – 20 osób – 15 % rabatu, 21 – 50  - 20 % rabatu, powyżej 51 osób – 25 % rabatu

Cennik przewodników:

BRAK

Minimalny czas zwiedzania:

Około godziny trwa przejście jednej trasy

Maksymalny czas zwiedzania:

Dzieci będą mogły przejść więcej niż jedną trasę, uczestniczyć we wspinaczce na mobilnej ściance wspinaczkowej, przejść taras widokowy, obejrzeć krzemienie pasiaste oraz inne minerały znajdujące się w skałach wapiennych, będą mogły uczestniczyć w wycieczce samochodami po okolicy – Skarbka i Bałtów, mogą obejrzeć stary wapiennik . Po skończonych atrakcjach organizujemy ognisko z grillem w kamieniołomie otoczonym ponad 30 metrowymi skałami wapiennymi.

Godziny i dni otwarcia:

Poniedziałek – Piątek – 10:00 – 20:00 Sobota – Niedziela – 9:00  - 20:00

Ważne informacje dla wycieczek szkolnych:

Aby dostać szczegółową ofertę wycieczki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

Stałe ekspozycje:

brak

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA