Psierociniec - Niepiesek - książka

Psierociniec - Niepiesek - książka

Kolejna powieść uroczej psiej serii Psierociniec w żadnym przypadku nie rozczarowuje. Bohaterem tym razem jest piesek o imieniu Niepiesek. Dlaczego tak? Ano dlatego, że Niepiesek o tym, że jest pieskiem dowiedział się dosyć późno. Całe swoje szczenięce lata spędził bowiem w przybranej... kociej rodzinie. Zamiast szczekać miauczał, zamiast znaczyć drzewka, no cóż... robił wszystko po kociemu. Kryzys tożsamości aż miło.

Wszystko toczyło się swoim kocim rytmem do czasu małego wypadku, który sprawił, że Niepiesek dowiedział się, że kotem nie jest lecz psem. I cóż począć w tak w sumie dramatycznej sytuacji? Gdy inne psy się z ciebie śmieją, koty akceptują, a ty sam nie wiesz, w którą stronę masz iść? Niepiesek postanowił udowodnić sobie i światu, że jest kimś wyjątkowym. Że jest psem wspaniałym. Droga jednak do tego celu, choć pomysłowa, nie była jednak taka prosta. 

Książka "Psierociniec. Niepiesek" to wspaniała, mądra i zabawna książka o poszukiwaniu siebie, o tym, że nie warto ulegać złym opiniom tylko dążyć z premedytacją do bycia sobą. O tym, że nie warto jest udawać nikogo innego, bo najważniejsze jest to, kim się jest naprawdę. 

Polecamy

 

Autor: Agata Widzowska
Tytuł: Psierociniec. Niepiesek

Wydawnictwo Wilga, 2019, książka dla dzieci 6-10 lat

https://www.gwfoksal.pl/psierociniec-niepiesek-tom-3.html

 

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA